7,3/10  (62 Oy) · 
472 okunma  · 
38 beğeni  · 
1.876 gösterim
Halit Ertuğrul'dan bir duygu seli daha...

Elinizdeki bu kitap sizi sizden geçirecek ve çok ibretli sahneler sunacaktır.

Canan baştan sona, gözyaşları içinde anlatılan bir hayat öyküsüdür. Bu yüzden de gözyaşları içinde kaleme alınmıştır. Bu kitabı okurken yanlızca hayatın esrarengiz dünyasına seyahat etmeyecek, aynı zamanda hayretler içinde kendinizden geçeceksiniz.

Her okuyucunun bu kitapta bir sahnesi, bir kesiti vardır.Bir anlamda herkesin hayatı bu kitapta ortak olarak ele alınmıştır. Bunun içinde bu kitapta Canan Hanımla birlikte, siz de yer alacaksınız.

Kitabı okuduğunuzda "Böylesi görülmemiştir, ben böyle bir olay duymamıştım!" diyeceksiniz. Kitabı bitirir bitirmez, kendinizi hesaba çekme, yanlış ve doğruları gözden geçirme ihtiyacı hissedeceksiniz. Unutmayın ki, bu kitap bittiğinde hayatınızda çok şeyler değişecek...
(Arka Kapak)
busra kaya 
14 Nis 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Tutkuların baskısıyla bir takım vaadler ve geçici hevesler peşinde koşarak, bu uğurda bazı kutsal değerleri zedelemeyi göze alanlar, sonuçta hüsran ve pişmanlıktan başka bir şey elde edemezler.

Dilara 
15 Tem 17:11 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Halit Ertuğrul'un okuduğum ilk eseriydi. Hristiyan ve Yahudi anne ve babadan dünyaya gelen küçük kızın nefes kesen hikayesi.. En beğendiklerimden..

aysee 
21 Eyl 2014 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Kadınların zayıf ve gücsüz gösterildgi kitaplardan biri veepey okunuyo

Gökçe Şahingöz 
19 Şub 2014 · Kitabı okudu · Puan vermedi

kesinlikle okumaya deger bir kitap cok etkileyici

Kitaptan 2 Alıntı

Şeyda Nur 
13 Nis 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Yoklayın kalbinizi; Allah için sevmenin, Allah için çalışmanın ve Allah için yaşamanın neresindesiniz? O büyük yolculuğa ve büyük mahkemeye ne kadar hazırsınız?
Unutmayın her an çağırılabilirsiniz.

Canan, Halit Ertuğrul (Sayfa 186)Canan, Halit Ertuğrul (Sayfa 186)
Şeyda Nur 
12 Nis 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Utanıyorum.Utanıyorum sabah başlayıp, akşam biten aşkları görünce...Utanıyorum bir yılda kurulup, aynı yıl bozulan evlilikleri görünce. Bunlar aşk değil, bunlar menfaat oyunları...Nefsin tuzakları...

Canan, Halit Ertuğrul (Sayfa 40)Canan, Halit Ertuğrul (Sayfa 40)