Giriş Yap
Kahveli Kitap
@Okyanuslu
”Okumadan geçemediğim için okuyorum, sıkılsam da okuyorum. Düşünmek için okuyorum, hayran olmak için okuyorum, eğlenmek için okuyorum. Okuyup yoruluyorum. Dinlenmek için de gene okuyorum.”
Öğretmen & Uzman Psikolog
Yüksek Lisans
2857 okur puanı
02 Ağu 2019 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
304 syf.
·
Beğendi
Ruhu dinginleştiren, hayatın anlamını güzel bir dille anlatan akıcı bir kitaptı. Yazar hayatta her şeyin bir anlamı olduğundan, dünyanın geçiciliğinden, cep telefonlarının hayatımızı nasıl etkilediğinden bahsediyor, “önce sen, sen mükemmelsin” diyen sistemi eleştiriyor ve ülkemize dair gözlemlerde bulunuyor. İkinci bölüm “Sessizliğe Övgü” harikaydı bence. Kitaptaki her cümleye katıldım, yazar benim düşüncelerimi yazmış sanki; kendi düşüncelerimi okumak güzeldi. Bana iyi geldi, çok sevdim. Ruhunuzu dinginleştirmek için Sayar okuyun.
Her Şeyin Bir Anlamı Var
8.5/10 · 1.254 okunma
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Bir kadın kocasının kendisiyle ilgilenmediğini anladığı zaman ya kendini iyice salıp pasaklı bir kadına dönüşür ya da parasını başka bir kadının kocasının ödediği şık şapkalarla, kıyafetlerle gezmeye başlar.
Bir kadının bir erkek üzerinde yaratabileceği tek değişim onu hayattan bezdirerek tüm yaşama sevincini kaybetmesini sağlamaktır.
Kişi, ilgiyi üzerine çekmek için skandalları yaşlılık dönemine saklamalıdır.
bir kitabı okumaya başladı
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
1379
13,8bin öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.14