Semra Aydoslu

Semra Aydoslu

Yazar
8.7/10
3 Kişi
·
2
Okunma
·
0
Beğeni
·
458
Gösterim
424 syf.
·2 günde·Beğendi·9/10
Kitap romantik ve gizem dolu bir kitap ama sonu kötü bitti. Merakta bıraktı bizleri...
Yazarın anlatımı yalın, anlaşılır ve elinize aldığınızda bir çırpıda okuyabileceğiniz bir kitap. Ben kitabı beğendim. Tavsiye ediyorum.
Miray geçmişinde ki bazı olayları hatırlamıyor ve psikolojik tedavi görmüş hatta halen destek tedavi alıyor. İkiz kardeşi yıllar önce bir gece kaybolmuş. Miray yanındaymış ama hatırlamıyor. O zamandan sonra kişiliği çok değişmiş. ailesi ile de arası bozulmuş. Miray; çekici, güzel, akıllı, takıntıları olan ve asla yalan söylemeyen bir kız. Duygularını ve ne hissettiğini asla gizlemiyor. melek diye bir arkadaşı var Onunla arasında ki bağ çok güçlü ikiz kardeşinin ortadan kaybolmasından sonra Onu hayatına almış. Mesleği mücevher tasarımcılığı... Sonra hayatına bir erkek giriyor. Hem de ne girmek aşkı tadıyor. Aşkı öğreniyor. Ama çok korkuyor. Devamını size bırakıyorum... İyi okumalar
424 syf.
·9/10
Harika dolu dolu aşkı anlatan her sayfasında merakla bir sonraki sayfaya geçirten bu kitap Miray ve Aresin aşkını büyük aşklar nefretle başlarla baslatiyor.Sonu beno hiç tatmin etmedi yarim kaldı. Kafamda bir ton soruyla bıraktı o yüzden biraz hayal kırıklığı yaşıyorum. Yinede kitabı okumanızı tavsiye ederim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Semra Aydoslu
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur okudu.
  • 4 okur okuyacak.