Serhat Allahkulu

Serhat Allahkulu

Yazar
7.0/10
3 Kişi
·
5
Okunma
·
1
Beğeni
·
78
Gösterim
Adı:
Serhat Allahkulu
“Yalnızlık için özgürlükmüş derler. Lafıgüzaf yalnızlık; gece yarısında,ıssız sokakların büründüğü hâle;sessiz,kimsesiz ve de ucu ucuna kocaman bir boşluğa benzer."
Ağaçtan zamansızca kopan yaprağın tekrar ağaca dönmek istemesi gibi ne yaprak ağaca geri dönmeyi teklif edebilir ne de ağaç onu tekrar geri kabul edebilirdi. Ağaç yapraklarını birer birer döküp çiçek açmaya,yapraksa zamansız kopup rüzgarda savrulup gitmeye mecburdur.
Eşit midir acaba bekleyip karşılıksız severken çektiğimiz acılar, kavuşmamızdaki mutluluklara? Ya da hangisi uzun boyludur; yalnızlıkta çekilen acılar mı yoksa aşkta yaşanan mutluluklar mı?
Aşk okunmayı bekleyen yeni bir kitaba benzer;zaman ayırmaz okumaya başlarkenki heyecanınızı koruyamaz,üzerine titremezseniz yarısında sıkılabilir,nasıl başladığını anlayamadan başladığı gibi de bittiğinin farkına varamazsınız...
Yalnızlık için özgürlükmüş derler. Lafı güzaf yalnızlık; gece yarısında, ıssız sokakların büründüğü hale; sessiz,kimsesiz ve de ucu ucuna kocaman bir boşluğa benzer.
116 syf.
·3 günde·Puan vermedi
Hemşehrim olan yazarın ilk kitabıyla kendisiyle tanışmış oldum. Henüz bakmadım başka bir kitabı var mı diye. Roman ve Ahmet Batman tarzının bir karışımı olmuş kitap. Roman kısmında başından geçen bir olayı yeşilçam filmleri tadında cümlelerle anlatmış. Ahmet Batman tarzı dediğim kısımdaysa,fikirlerini anlatmış ki itiraf edeyim cümlelerin çoğu sayın Batman’ın çok üstündeydi. Bir dil öğretmeni olarak ne yazık ki tatmin olamadım çünkü -de,-da ek ve bağlaçlarının yazımında hep hata vardı. Noktalama işaretlerinin büyük kısmı hatalıydı. Bazı yerlerde anlatım bozukluğu ve düşük cümleler vardı. Eğer ciddi bir okuyucuysanız,kitap sizi tatmin etmeyecektir çünkü bir şekilde bağlanmış bir olay ya da verilen mesaj yok. Eğer başında kavak yelleri esen bir okuyucuysanız,keyifli okumalar diyeyim şimdiden. Kitapla kalın

Yazarın biyografisi

Adı:
Serhat Allahkulu

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 5 okur okudu.
  • 1 okur okuyacak.