Sharon Owens

Sharon Owens

9.3/10
3 Kişi
·
8
Okunma
·
0
Beğeni
·
322
Gösterim
Adı:
Sharon Owens
Unvan:
Yazar
Bir şeylerin olmasını isterken beklemenin,bir gün daha beklemenin bir faydası yoktu.
Dut Ağacı Sokağın'daki bir çayevinin sahipleriyle başlayan kitap; çevre sakinleri ve çayevi sahipleriyle bağlantılı karakterlerin birbirleriyle olan ilişkisinin anlatıldığı sımsıcak bir anlatıma dönüşüyor. Mutlu sonları seviyorsanız ve sıcacık bir kitap okumak istiyorsanız mutlaka okuyun.Hepimize keyifli okumalar olsun.
Mutlu sonları sevenler için harika bir kitap! Karekterler ve onların başlarına gelenleri anlatan satırları okurken kendinizi bir pembe dizi izliyor gibi hissedeceksiniz:)))
İyi vakit geçirdim.Belki üst üste aynı tarz okuduğum içindir biraz sıkıldığımı kabul ediyorum ama okudum.Zevk aldım.Kısmen akıcı ve oldukça sıcak buldum.Karakterler tam kafamda yerlerine oturmadı daha sağlam olsa daha bir şevkle bağlanabilirdim ancak genel anlamda beni memnun etti.Hoş birkaç gün için kahvenize eşlik edebilir,seversiniz.
Anlatımı sıkmıyor sayfalar sürekli akıp gidiyor. Karakterlerin hikayeleri ve birbirlerine bağlayışı çok başarılı. Kesinllikle okunmalı bu kitap. Jojo moyes ve sarah jio dan çok daha başarılı buldum.

Yazarın biyografisi

Adı:
Sharon Owens
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 8 okur okudu.
  • 5 okur okuyacak.