Sinan Doğan

Sinan Doğan

Yazar
7.5/10
4 Kişi
·
10
Okunma
·
0
Beğeni
·
276
Gösterim
Psykhe ne kadar yalvarsa da fayda etmedi."aşkımızın sırrını kalbinde taşıdığın sürece mutlu olacaksın"dedi Eros "Beni gòrmeyi aklından bile geçirme, kim olduğumu yada kimin oğlu olduğumu öğrenme, bilmeden ve tanımadan beni körü körüne sev...Senden gizlenen şeyleri öğrenerek, olma fırsatını elinden kaçırma".
Konuşarak anlatamadığım ne varsa susarak izledim, çünkü biliyordum ki konuşmak değil mesele, mesele dinletmekti. O yüzden sustum..
Sinan Doğan
İkinci Adam Yayınları
Tutku’yla körleşmiş insanlar vardır, bunlar Vedalardaki bilgiyi son gerçek sanırlar ve daha ötesini göremedikleri cennet için konuşur dururlar. Bencil isteklerle doğru yoldan sapmış bu insanlar zevk duymak güç kazanmak ve yeniden doğmak için dua ederler. Beyinleri böyle sözlerle yıkanan zevk ve dünya düşkünü Kişiler asla Tel Olan’ı kavrayamazlar.
Bir kadın ve iki erkek düşünün.. Arasındaki aşk ilişki.. Yeşilçam filmlerindeki gibi biraz günümüze uyarlanmış. Cümlelerde okuyucu kendinden birşeyler bulabilir. Ben buldum en azından. Kitabın yarısında aşk hikayesi yer alırken diğer yarısında şiirler ve düz yazılar yer almaktadır. Yazar duygularını cümleler yansıtmış ve bizlerle paylaşmış olduğunu gördüm. Benzeri birkaç kitap okumuş olduğum için günümüz kitaplarına biraz benzettim diyebilirim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Sinan Doğan
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 10 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 4 okur okuyacak.