Sinem Bayındır

Sinem Bayındır

Çevirmen
5.6/10
18 Kişi
·
58
Okunma
·
0
Beğeni
·
5
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
400 syf.
·4/10
Eve dönüş bana çok beğenerek okuduğum Danıelle Steel in yuvaya giden yol kitabını çağrıştırdığından çok ümitliydim.Fakat o tadı bana vermedi. Okunamayacak bir kitap da değil.Vakti olan okusun.
398 syf.
·28 günde·Puan vermedi
Konusu güzel olsa da anlatımı malesef iyi değil, romandan ziyade bir senaryo okuyor gibisiniz, sırf yarım bırakmamak adına devam ettiğim bir kitap oldu. Sonlara doğru biraz daha sürükleyici olsa da en uzun sürede okuduğum kitaptı sanıyorum...
400 syf.
·7 günde·3/10
Zoraki de olsa nihayet kitabı okumayı başardım. Oysa kitabın adı ve kapağı son derece cazip gelmişti satın alırken. Üzülerek söylüyorum ki sırf bitirmiş olmak için ve asla yarım kitap bırakmama prensibim olduğu için bitirdim. Oysa ki konusu aslında çok da hoş bir hikaye okuyacağıma dair umutlandırmıştı başta. Ancak anlatım dili öyle sıkıcı ve duygudan o kadar yoksundu ki okurken yordu resmen. Ailesinden miras kalan çiftliği ve barındırdığı hayvanları bir türlü satıp da nişanlısı ile evlenmeyi istemeden ertelemek zorunda kalan Case'nin bir kaç aylık çiftlik hayatını anlatıyor roman. Ama dediğim gibi ya yazar ya da çeviri bozukluğu bilemedim , ancak tatsız tuzsuz bir çorbanın verdiği lezzet neyse bu kitapta hissettiğim o yani..
%48 (145/304)
·Beğendi·7/10
Satış pazarlama üzerine ikna etme yöntemleri , hipnotik yazım gibi konuların işlendiği bir kitap. Sıkıcı değil kısa ve öz ayrıca örneklerle konular desteklenmiş
400 syf.
·10 günde·8/10
Her insana kolayca güvenilemeyeceğini ve insanların sadece görüntüsünden ibaret olamayacağını anlatan ve atlarla ilgili bilgiler edinebileceğiniz güzel bir kitap.Kitabın sonunda sizi şok edecek bilgiler öğreneceksiniz :)
304 syf.
·Beğendi·10/10
Kitabın MediaCat den çıkan 2009 yılı basımını okumuştum. O çevirideki adı "Kelimelerle İkna Etmenin Yolları". Piyasa da bulunmadığı için kütüphaneye gitmiştim. Ama en son nadirkitap.com dan yüksek bir fiyata bulmuştum. Şimdi tanıtımdaki yeni baskısı çıktı ve ben belki eklemeler olmuştur diye onu da aldım ama her şey aynı. Reklam, Pazarlama sektöründe çalışan veya etkili içerikler hazırlamak isteyenler için eşi bulunmaz bir kitap. Özellikle onedio ve ofpof benzeri sitelere veya makale sitelerine ücretli yazılar hazırlıyorsanız kesinlikle okumalısınız. Sosyal medya sitelerinde kaliteli paylaşımlar hazırlamak isterseniz de fazlasıyla işinize yaracak ip uçları bulabilirsiniz.
400 syf.
·2 günde·Beğendi·6/10
Bitti !!!
Casie Carmichael’ın hayatı babasının ölümünden sonra tamamen değişir. Nişanlısı Bradley’i, Özgürlüğünü ve hayallerini bırakarak Güney Dakota’daki evine geri döner ve zorlu çiftlik hayatını yaşamaya başlar.
Çiftlik hayatına ve o zorlu işlere alışmak kolay olmayacaktır.
Casie İlişkileri hakkında endişe duymasına rağmen nişanlısı Bradley ile nişanlı kalmayı sürdürebilecek mi ?
Çiflik hayatına alışabilecek mi yoksa Nişanlısının çiftliği sat uyarılarına kanıp Çifliği bırakacak mı ?
En başları çok yavaş ilerlese de kitabı bırakamadım. Kitabın devamı var diye duydum araştıracağım. Çünkü biraz yarıda kaldı gibi. 6/10
304 syf.
Kişisel gelişim kitabı olarak geçse de, daha çok kurumsal açıdan yazılmış bir kitap. Kişisel bir satış yapılıyorsa, işe yarayabilir. Ancak onun dışında kişisel anlamda bir yararlılığı yok. Reklam firmalarının, şirketlerin ya da ticari amaç güden kuruluşların işine yarayacak bir çok bilgi mevcut. Kişisel olmamasına rağmen sıkıcı olmayan bir kitap.

Yazarın biyografisi

Adı:
Sinem Bayındır

Yazar istatistikleri

  • 58 okur okudu.
  • 6 okur okuyor.
  • 53 okur okuyacak.
  • 5 okur yarım bıraktı.