Eve Dönüş Hope Springs Serisi 1

5,3/10  (9 Oy) · 
22 okunma  · 
8 beğeni  · 
729 gösterim
Casie Carmichael, doktor olma hayalleri olan genç bir kadındır. Babasının ölümünden sonra her şey değişir. Nişanlısı Bradley'i, özgürlüğünü ve hayallerini bırakarak Güney Dakota'daki evine geri döner ve zorlu çiftlik hayatını yaşamaya başlar.

Casie'nin zorlu çiftlik yaşamında yanında olan Sophie Jaegar'ın çiftlik deneyimi, kısa bir zaman içerisinde davranışlarını tamamen değiştirir. Çiftlikte vakit geçirme şansını elde etmek, yaşanacak talihsiz olaylara çözümler bulmak kolay olmayacaktır.

Kuzular, doğum yapan inekler ve atlar, ayrıca tamir edilmesi gereken çitler, sürülmesi gereken toprak, yapılması gereken işler...

Casie, ilişkileri hakkında endişe duymasına rağmen Bradley ile nişanlı kalmayı sürdürebilecek mi?
Kitap boyunca Casie'nin hayatta istediklerini elde etmek için yaşadığı mücadeleye tanık olacaksınız...
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2016
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786053849087
 • Orijinal Adı:
  Finding Home
 • Çeviri:
  Sinem Bayındır
 • Yayınevi:
  Sonsuz Kitap
 • Kitabın Türü:
**Kitap Kahve** 
06 Oca 16:46 · Kitabı okudu · 4/10 puan

Eve dönüş bana çok beğenerek okuduğum Danıelle Steel in yuvaya giden yol kitabını çağrıştırdığından çok ümitliydim.Fakat o tadı bana vermedi. Okunamayacak bir kitap da değil.Vakti olan okusun.

Nejla GÜNEŞ 
10 Haz 2016 · Kitabı okudu · 7 günde · 3/10 puan

Zoraki de olsa nihayet kitabı okumayı başardım. Oysa kitabın adı ve kapağı son derece cazip gelmişti satın alırken. Üzülerek söylüyorum ki sırf bitirmiş olmak için ve asla yarım kitap bırakmama prensibim olduğu için bitirdim. Oysa ki konusu aslında çok da hoş bir hikaye okuyacağıma dair umutlandırmıştı başta. Ancak anlatım dili öyle sıkıcı ve duygudan o kadar yoksundu ki okurken yordu resmen. Ailesinden miras kalan çiftliği ve barındırdığı hayvanları bir türlü satıp da nişanlısı ile evlenmeyi istemeden ertelemek zorunda kalan Case'nin bir kaç aylık çiftlik hayatını anlatıyor roman. Ama dediğim gibi ya yazar ya da çeviri bozukluğu bilemedim , ancak tatsız tuzsuz bir çorbanın verdiği lezzet neyse bu kitapta hissettiğim o yani..

Figen Şentürk 
 15 Eki 2016 · Kitabı okudu · 28 günde · Puan vermedi

Konusu güzel olsa da anlatımı malesef iyi değil, romandan ziyade bir senaryo okuyor gibisiniz, sırf yarım bırakmamak adına devam ettiğim bir kitap oldu. Sonlara doğru biraz daha sürükleyici olsa da en uzun sürede okuduğum kitaptı sanıyorum...

Gülistan Ceryan 
10 Ara 2016 · Kitabı okudu · 10 günde · 8/10 puan

Her insana kolayca güvenilemeyeceğini ve insanların sadece görüntüsünden ibaret olamayacağını anlatan ve atlarla ilgili bilgiler edinebileceğiniz güzel bir kitap.Kitabın sonunda sizi şok edecek bilgiler öğreneceksiniz :)