Nejla GÜNEŞ'in Kapak Resmi
Nejla GÜNEŞ, Karanlıkla Gelen Sen'i inceledi.
19 Oca 15:51 · Kitabı okudu · 5 günde · 3/10 puan

Maalesef kitabın kapağına ve adına vurularak aldığım bir kitap ve tamamen hayal kırıklığı. Daha önce de 18 yaş yazar kitapları okumuştum ancak bu vasat bile sayılamaz derece kopuk ve duygusuz özenti şeklinde yazılmaya çalışılmış bir ŞEY olmuş. Sevgili @parolayayinlari her zaman beğenerek okuduğum diğer kitaplarınıza nazaran üzülerek söylüyorum bu sizin vizyonunuza hiç yakışmadı. Tabi ki emeğe saygı ama bu yazarın daha bir fırın ekmek yemesi lazım.

Nejla GÜNEŞ, Küçük Hırsız'ı inceledi.
13 Oca 04:48 · Kitabı okudu · 2 günde · 8/10 puan

Oldukça genç bir yazar olması kitabı okumaya başlarken biraz tedirgin olarak başlamama neden olmadı değil. Daha önce kitap hakkında ki okumuş olduğum yorumlar, kitabın ergen işi olduğu yönünde olsa da bir de kendim okuyup değerlendirmek istedim. Zaten kitabın konu gereği kitap sitelerinde " gençlik edebiyatı " başlığı altında sınıflandırılması da bunu doğrular nitelikteydi. Ancak bana göre benzer gurup kitaplardan en az on adım önde bir üslup ve yaşlara göre uygun betimlemeler ile okuyucuya hayalpereslik ve mübalağa içerdiğini düşündüren bir anlatımı yoktu. Aksine konu olarak da akıcı ve mantıklı bir düzen çerçevesinde ilerleyen kitabı sevdim ben. Kendi çapında aksiyonu, romantizmi ve anne -babasız yetişen bir genç kızın bir proje ödevi ile değişen hayatını anlatan sevimli bir roman.

Nejla GÜNEŞ, Alnımın Yazısı'ı inceledi.
11 Oca 05:47 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 9/10 puan

Yazgı serisinin ikinci kitabı ve sevgili @zeynep_sipahioglu ' nun yine anneliği duygusal bir şölen sunarak anlattığı harika bir roman. Aynasız Akın ile laz kızı Berna 'nın ailevi yaşanmışlıkları, acı, tatlı atışmaları, yıllardır gizli kalmış sırları, kaderin aslında onlar doğmadan da onları bi şekilde birbirine bağladığını bazen fazlaca dramatik , bazen de tebessümle anlatan okunası bir kitaptı. 544 sayfa oldukça çok geldi ilk kitabı elime aldığımda, ancak başlayınca elimden bırakamadan okudum keyifle bitirdim. Bana hitap eden konusu ile severek okudum . Her daim okuyabileceğim bir yazar oldun vesselâm yazarcım