Nejla GÜNEŞ'in Kapak Resmi
Nejla GÜNEŞ, Hayatımı Değiştir Ada'm'ı inceledi.
Dün 05:12 · Kitabı okudu · 2 günde · 7/10 puan

#hayatımıdeğiştiradam serisinin ikinci ve son kitabı da okunmuştur. İlk kitaba göre çok daha iyi kurgulanmış ve heyecan katılarak anlatım ile ilgi çekiciydi. Özellikle eşlerin birbirine olan güveni konusu işlenmesi ve aile olabilmenin güzelliği, mutluluğu konu alması çok hoş olmuş. Bu kitabı ilkine nazaran daha bi severek okudum diyebilirim. Tabi ki her derde deva Dikloron ilacını da reklamı ayrıca ilgimi çekti. Her sağlık çalışanı Dikloronu baş tacı ederiz çünkü.

Nejla GÜNEŞ, Hayatımı Değiştir'i inceledi.
27 Mar 01:48 · Kitabı okudu · 4 günde · 6/10 puan

Her zaman ilk yazılan kitapları okurken tereddüt ile başlarım okumaya. Bu kitapta da öyle oldu tabi. Ancak sıkılmadan okuduğum çerezlik tabir edilen pembe kitap gurubu olan roman, konu itibariyle ile de sağlık çalışanları ilgili (kendimden ) olunca sardı beni. Ancak kadın karakter biraz pasifleştirilmiş gibi geldi ve duygusal açıdan eksiklik hissettirdi. Kurgu olarak da ne aşırı merak duyuyor ne de heyecan ile diğer sayfaya geçeyim diyorsunuz. Sıkıcı bir gece nöbetine eşlik edecek kadar yeterli ama . İki kitaplık seri olan kitabın ikincisini de okuyalım bakalım.

Nejla GÜNEŞ, İmkansız'ı inceledi.
 24 Mar 02:29 · Kitabı okudu · 4 günde · 1/10 puan

Wattpad 'in ödüllü kitapları arasında ve milyonlarca okunması üzerine bir de kampanyasına denk gelince alıp okuyayım dedim. Yorumun SPOİLER içerebilir :
Ana karakterler lise son sınıf öğrencileri olmak üzere ve Türk karakterler özellikle belirterek söylemek istiyorum ama her nedense sosyal yaşantı ve olay örgüsü tamamen Avrupai. Aşk, aile kavramı çok hızlı geçişler ile anlatılmış geldi bana. 18 yaş lise öğrencileri ama yaşadıkları her türlü olay 25 yaş üstü olması aşırı tezatlık hissi uyandırdı bende. Son model arabaları, yatları ve şirketleri idare ediyorlar aynı zamanda . Kitabın yazı puntosu da maalesef çok ince basılmış. Dedim ki daha gençlere hitap eden bir kitap çok fazla eleştiri yapmasam mı, ancak kitabın son üçte biri son derece yetişkin içerikli kurgusu ile karşılaşınca nasıl yorumlayıp eleştireceğimi bilemedim. Ne imrenilecek ne hoş vakit geçirmek için okunacak bir roman değildi BENİM İÇİN . Tavsiye de etmiyorum zaten.

Nejla GÜNEŞ, Sevgili Gelecekteki Kocam'ı inceledi.
21 Mar 00:20 · Kitabı okudu · 1 günde · 7/10 puan

Uzun süredir bu kitabı sosyal kitap ve okuma sitelerinde görüyor ve merak ediyordum. Güzel bir @okuoku1 kampanyası denk gelince kaçırmadan alayım dedim. Yoruma gelecek olursak, bir günde okuyup bitirdim. Romantik Komedi okuyacağım kanısı ile başladı ancak daha ziyade evlilik zamanı gelmiş meslek sahibi mutaassıp meslek sahibi bir kızın hayallerinin evliliğini yapmasını mizahi ve samimi bir anlatımla yazılmış hoş diyebileceğimiz bir romandı. Her yaş grubu okurlara hitap eden (daha çok bayanlara sanki ) akıcı yormadan ve daha ilk sayfasından finali görebileceğiniz bir kitap. Kafa dinlemelik

Nejla GÜNEŞ, Affet Ama Unutma'yı inceledi.
11 Mar 21:41 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 9/10 puan

Lisa Gardner, polisiye gerilim konusunda harikalar yaratıyor. Son Yüzleşme kitabının hemen ardından bu kitabını okumak muhteşem bir adrenalin içeren okuma keyfi oluşturdu bende. Çok zengin bir aile kaçırılıp türlü işkencelere maruz kalıyor. Sorun sadece para (fidye ) mi yoksa ..... Neyse spoiler vermek istemiyorum. Hani denir ya son sayfasına kadar suçluları çözemedim. Aynen öyle bir kurgu ve yine klişe olacak ama ters köşe bu yazarın göbek adı sanırım . Tüm kitaplarını fırsatını ve kampanyasını bulur bulmaz temin edip okuyacağım.