Soner Hızarcı

Soner Hızarcı

Çizer
8.2/10
10 Kişi
·
18
Okunma
·
0
Beğeni
·
2
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
132 syf.
Bildiklerimizi söylemeyi, öğrenmeyi asla ihmal etmemeyi öğütlüyor Sus Dağı.. Öğrenmenin ne kadar faydalı olduğunu, bildiklerimizi paylaştıkça işe yarayacağımızı öğretti Bil Dağı... Ne olursa olsun insanın önce kendini sevmesi gerektiğini hatırlatıyor Gör Dağı... İnsanın elindekilerin paylaştıkça çoğaldığını, paylaşmanın çok güzel olduğunu anlattı Yok Dağı... Dünyada kimsenin yalnız olmadığını, arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu hatırlattı Bul Dağı... Yarının korkusuyla bugünü kaçırmamanın öneminden bahsetti Düş Dağı... Çocuklar ve çocukluğuna tutunanlar, bu masallar sizin için... Kefiyli okumalar
132 syf.
·2 günde·2/10
Şermin Yaşar'ın kalemini çok sevmeme rağmen bu kitabını hiç beğenmedim. Şiirsel anlatımla birlikte hikaye yazmaya çalışmış. Fakat oldukça zayıf bir anlatım olmuş. Çizimler başarılı olsa bile yine de hikayeleri okuyunca gerçekten kitabın anlatıldığı gibi olmadığını görüyorsunuz.
Bugüne kadar yazarın en zayıf kitabı diyebilirim.
132 syf.
·9/10
Masal dediğine kanmayıp her yaştan insanın okuması gerekir. Kitapta farklı farklı dağları ayrı dersler çıkarılacak şekilde anlatmış Şermin hanım. Ne de iyi yapmış. Kitap ilk elime ulaştığında çocuklar için sanıp pek okumadım fakat sonlara geldikçe iyice dizi içine alıp vermek istediğini çok güzel işlediğini görüyosunuz..

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 18 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 6 okur okuyacak.