Soner Koşan

Soner Koşan

Yazar
7.0/10
1 Kişi
·
1
Okunma
·
0
Beğeni
·
4
Gösterim
340 syf.
·7/10
Kitap Yorumu//Kırmızı Anahtar-Soner Koşan
.
Bu kitap çift taraflı. Anahtar kısmı aklı, kırmızı kısmı ise kalbi tarif ediyor. Bir tarafta mantık, bir tarafta aşk ve duygular. Ortada ise mantık ve kalbin buluşması. Kitabı önce bir tarafından (istediğiniz bir taraf) okumaya başlıyorsunuz. Daha sonra ortaya gelince soluklanıp arka kısma geçiyorsunuz. Orası da bitince ortada kalp ve aklın buluşmasına şahit oluyorsunuz. .
Kitap bir kişisel gelişim kitabı. Fakat diğer kişisel gelişim kitaplarından biraz farklı. Dili akıcı ve anısal makaleler ile yazılmış. Hikaye tadında bölümler hem bize birer ders niteliğinde hem de içinde kendinizi, anılarınızı bulabileceğiniz bir girdap. Kitaba hem kızıp hem de hak verebilirsiniz.
Yazarın da deyimiyle aslında aşk ve mantık birbirini tamamlayan iki yaşam iksiri gibi. Tıpkı toprak ve su gibi. Biri olmadan diğerinin hiçbir anlamı yok.
.
Bu arada bir eleştiriyi de eklemeden geçmeyeceğim. Alfa Kitap 'tan çıkan kitabın özellikle "Anahtar" kısmında inanılmaz fazla (ben sayamadım) basım, imla, yazım, cümle yapısı hatası vardı ki çoğu zaman başa dönüp tekrar okumak zorunda kaldım cümleleri. '-da' , '-de' ekinin kullanımını geçtim cümlelerin çoğu tamlama ve eksel hatalardan dolayı çoğu zaman yapısal ve anlamsal olarak da bozuk. Aldığım bilgiye göre 2. Basımda hatalar giderilmiş. Bendeki 1. Basım ve şuan satışta yok, yani bitmiş. Neyse bu duruma cidden sevindim.
.
Benim gibi bir psikolojik danışman olan yazarımız @sonerkosanofficial 'a da yazın ve meslek hayatında başarılar diliyorum. Akıl ve kalpte buluşmak dileği ile. ️

Yazarın biyografisi

Adı:
Soner Koşan
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur okudu.
  • 1 okur okuyacak.