Şule Terzi

Şule Terzi

Yazar
8.3/10
60 Kişi
·
146
Okunma
·
18
Beğeni
·
1.852
Gösterim
Kalp atışlarım duracak kadar yavaş atmaya başladığında neredeyse nutkum tutulacaktı. Dudaklarım aralanınca elimle ağzıma örtmek zorunda kalmıştım.
Bu felaketlerin hepsini o mu yapmıştı?
Şule Terzi
Sayfa 52 - Epsilon Yayınevi
Suratıma çarpan rüzgarla birlikte iç çektiğimde kafamı kaldırarak gökyüzündeki yıldızları seyretmeye başladım.
-"Çok güzeller... Ne kadar da sıradanım... Yıldızlardan bile en sönük olanı olmak isterdim.". Kendi halime acımıştım.
-" En sönük gözükeni, en ulaşılmaz,özel ve farklı olanıdır."
Bazen derler ya sen susarsın gözlerin konuşur ya da konuşmadan anlatırsın veya daha boktan bir duruma düşer, baktıkça ufalırsın. Yenilmemek için gözlerini kaçırmamaya çalışırken kendini sabit tutmaya çalışır ve dişlerini sıkıp kaşalarını çatarsın ama titreyen dudakların seni ele verir. Dolan gözlerin,çatallaşan sesin,hızla inip kalkan göğüs kafesin,her hücren sana ihanet eder. Gücünü azaltır,boyun eğdirir. İşte o zaman lanet okumaya başlarsın. Karşındakinin gücüne, kendi güçsüzlüğüne ,bulunduğun ortama... Her şeye lanet okur,nefret edersin... Daha fazla hırçınlaşır,asileşirsin. Tırnaklarının kırılacağını bile bile tutunursun,vazgeçmessin. Diğerlerini bilmesem bile ben en azından öyleydim.
Ne zaman okuduğumu tam olarak hatırlamıyor olsam da Wattpad de yeni bölümün gelmesi için gün saydığım zamanları hatırlıyorum. Şule Terzi nin kitaplarını hep sevmişimdir zaten. Kuralsız ve Adaletsiz kitabını da ayrı bir heyecan ve duygu karmaşası içinde okudum. Gerçekten çok güzel kitaplar yazan bir yazar. Okumanızı öneririm.
İlkte size şunu söylemek istiyorum şule terzinin ilk kitabı "psikopat mafya" okuduktan sonra ve bu yeni kitabı çıkınca hiç teredüt etmeden hemen aldım ve her zaman ki gibi yine kitabı elimden bırakmadım.

Aykırı serisi kuralsız ve adaletsiz; konus biraz fansatik'e kaçıyor baş karterimiz elis kuzenin yanına gitmesiyle başlıyor. Gittiği yerin kuralsızlığına veya elis hoşgeldin partisinde kaçarsa ve diğer baş karterimiz mesi ne yapaca ve konu bundan ibaret ve muhteşem bir kitap
Ailesini baskısında bıkıp bir süreliğine kuzenin yanına taşınan ELİS AKTAŞ yaşadığı şehrin kuralsızlığ ile uğraşıken MESİ DİNÇER ile karşılaşır ve birden kendini onu aşkından kaçarken bulur
Elis küçük yaştan beri ailesi baskılarından dolayı cesur yönünü ortaya çıkaramaz ve bu gelidiği şehirde mesi tarafından onun cesur yüzün ortaya çıkarır
Ve mesi ise hayatına birde giren elis'in yardım eder ve ona olan duyguların yavaş yavaş gösterir.. Alıntı1. Her zaman birisinden yardım eli beklemek aptallıktır!

Alıntı 2.seni deflarca yakmak istiyorum küllerinden tekrar ve tekara doğurabilmek için

Alıntı 3.serin sulların içerisine bile atlasan, ben var olduğum sürece sen yancaksın
Bölümlerini takip ettiğim ve okumaktan keyif aldığım bir kitaptı. Emeğine ve kalemine sağlık. Bizim arkadaş grubumuzda sohbeti kenara bırakıp oturup yan yana yeni bölümünü okumaktan keyif aldığımız, muhakemesini yaptığımız , güzel bir kitaptı. Aynı zamanda bir üniversite anısı da diyebilirim sanırım.
Bu kitabı wattpad da okudum 16 bölüm a kadar ve bi baktım diğeri bölümleri yoktu ve sonradan örendim kitap olduğunu ve almak için sabırsızlanıyorum..10 puan verebilirm çok güzel bi kitapti..
Çok güzeldi okuduğum nadir wattpad kitaplarından ve beğendim ikinci kitabı varmış galiba onu da almayı düşünüyorum.boş zamanlarınızda okuyabilceğiniz sizi yormayacak çerezlik bir kitap.Ben sınav haftamda kafa dağıtmak amacıyla okumuştum
Yorumu yazmadan önce incelemelere göz attım. Bir çok eksiği olan bir kitaba mükemmel demek bana saçma geldi. Neden doğru düzgün bir yorum yapılmıyor anlamadım yada dikkatli okunmuyor? Kuralsız gerçekten benim gözümde eksiklikleri olan bir kitap. Konusu güzeldi kitap da güzeldi ama belki azıcık daha bölümler uzun tutulabilirdi. Ama Şule aşkımın diğer kitaplarını çok seviyorum.
Serin sulara atladılar onlar, güce ulaşmak için. Ansızın sevdiler birbirlerini fark etmeden, duygularının bıraktığı boşluğu yine kendi varlıklarıyla doldurdular.
Wattpad de gördüm,ilk başta dikkatimi çekmeyen sadece kütüphaneme eklediğim bir kurguydu bir gün açtım bir okudum ve aşırı güzel gelmesiyle devam ettim fakat 16 bölümden sonrası yoktu. Devamını aşırı merak edip aynı gün gidip kitabı aldım 2 günde bitti. Diyebileceğim tek şey mükemmel olduğu.
Guzel kitap ben çok beğendim herkese tavsiye ederim bence herkes herkes de okusun güzel güzel güzel güzel güzel güzel güzel güzel güzel harika bence okuyun dixde
Genel olarak akıcı bir kitap bir günden kısa sürede bitirdim tavsiye edebilirim ama ginede tavsiyem kitabın adına çok takılmamanız onun dışında beklentilerinizi karşılıyor .

Yazarın biyografisi

Adı:
Şule Terzi
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 18 okur beğendi.
  • 146 okur okudu.
  • 11 okur okuyor.
  • 185 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.