Şule Terzi

Şule Terzi

Yazar
7.6/10
184 Kişi
·
412
Okunma
·
41
Beğeni
·
3309
Gösterim
Adı:
Şule Terzi
Unvan:
Yazar
Bazen derler ya sen susarsın gözlerin konuşur ya da konuşmadan anlatırsın veya daha boktan bir duruma düşer, baktıkça ufalırsın. Yenilmemek için gözlerini kaçırmamaya çalışırken kendini sabit tutmaya çalışır ve dişlerini sıkıp kaşalarını çatarsın ama titreyen dudakların seni ele verir. Dolan gözlerin,çatallaşan sesin,hızla inip kalkan göğüs kafesin,her hücren sana ihanet eder. Gücünü azaltır,boyun eğdirir. İşte o zaman lanet okumaya başlarsın. Karşındakinin gücüne, kendi güçsüzlüğüne ,bulunduğun ortama... Her şeye lanet okur,nefret edersin... Daha fazla hırçınlaşır,asileşirsin. Tırnaklarının kırılacağını bile bile tutunursun,vazgeçmessin. Diğerlerini bilmesem bile ben en azından öyleydim.
Suratıma çarpan rüzgarla birlikte iç çektiğimde kafamı kaldırarak gökyüzündeki yıldızları seyretmeye başladım.
-"Çok güzeller... Ne kadar da sıradanım... Yıldızlardan bile en sönük olanı olmak isterdim.". Kendi halime acımıştım.
-" En sönük gözükeni, en ulaşılmaz,özel ve farklı olanıdır."
Kalp atışlarım duracak kadar yavaş atmaya başladığında neredeyse nutkum tutulacaktı. Dudaklarım aralanınca elimle ağzıma örtmek zorunda kalmıştım.
Bu felaketlerin hepsini o mu yapmıştı?
Şule Terzi
Sayfa 52 - Epsilon Yayınevi
400 syf.
·Beğendi·10/10
Ne zaman okuduğumu tam olarak hatırlamıyor olsam da Wattpad de yeni bölümün gelmesi için gün saydığım zamanları hatırlıyorum. Şule Terzi nin kitaplarını hep sevmişimdir zaten. Kuralsız ve Adaletsiz kitabını da ayrı bir heyecan ve duygu karmaşası içinde okudum. Gerçekten çok güzel kitaplar yazan bir yazar. Okumanızı öneririm.
486 syf.
·3 günde·Puan vermedi
İlkte size şunu söylemek istiyorum şule terzinin ilk kitabı "psikopat mafya" okuduktan sonra ve bu yeni kitabı çıkınca hiç teredüt etmeden hemen aldım ve her zaman ki gibi yine kitabı elimden bırakmadım.

Aykırı serisi kuralsız ve adaletsiz; konus biraz fansatik'e kaçıyor baş karterimiz elis kuzenin yanına gitmesiyle başlıyor. Gittiği yerin kuralsızlığına veya elis hoşgeldin partisinde kaçarsa ve diğer baş karterimiz mesi ne yapaca ve konu bundan ibaret ve muhteşem bir kitap
Ailesini baskısında bıkıp bir süreliğine kuzenin yanına taşınan ELİS AKTAŞ yaşadığı şehrin kuralsızlığ ile uğraşıken MESİ DİNÇER ile karşılaşır ve birden kendini onu aşkından kaçarken bulur
Elis küçük yaştan beri ailesi baskılarından dolayı cesur yönünü ortaya çıkaramaz ve bu gelidiği şehirde mesi tarafından onun cesur yüzün ortaya çıkarır
Ve mesi ise hayatına birde giren elis'in yardım eder ve ona olan duyguların yavaş yavaş gösterir.. Alıntı1. Her zaman birisinden yardım eli beklemek aptallıktır!

Alıntı 2.seni deflarca yakmak istiyorum küllerinden tekrar ve tekara doğurabilmek için

Alıntı 3.serin sulların içerisine bile atlasan, ben var olduğum sürece sen yancaksın
576 syf.
·2 günde·8/10
Kitap kaldığı yerden devam ediyor. Afra hamile.....
Diğer arkadaşlarında aşkları dolu dizgin devam ediyor.
Yağız ve Afra'nın düşmanları var ama kim....
Yağız'ın babası çıkıyor ortaya... Afra kız kardeşini evlatlık edinmeye çalışıyor vs.
Bu kitap ilk kitaptabn daha iyiydi En azından heyecan ve merak vardı. Sonu dagüzel bitti tabi ki.... İyi okumalar...
486 syf.
·Beğendi·10/10
Bölümlerini takip ettiğim ve okumaktan keyif aldığım bir kitaptı. Emeğine ve kalemine sağlık. Bizim arkadaş grubumuzda sohbeti kenara bırakıp oturup yan yana yeni bölümünü okumaktan keyif aldığımız, muhakemesini yaptığımız , güzel bir kitaptı. Aynı zamanda bir üniversite anısı da diyebilirim sanırım.
Bu kitabı wattpad da okudum 16 bölüm a kadar ve bi baktım diğeri bölümleri yoktu ve sonradan örendim kitap olduğunu ve almak için sabırsızlanıyorum..10 puan verebilirm çok güzel bi kitapti..
400 syf.
·1 günde·6/10
Son zamanlarda çok mafyalı kitap çıkmaya başladı buda o kitaplardan biri. Merak ederek ve indirimde diye alıdım. Çok kötü değil ama işte kısacası fene değil kitaplardan....
Genel olarak okurken eğlendiğim,hatta güldüğüm sahneler de vardı. Ama işte....
Yağız bildiğin öküz diyeceğim ama öküze hakaret olur gerçi kendisi hayvanat bahçesi ....
Afra’nın güçlü bir karakteri vardı. Yağız sürekli emirler yağdırırken hep onunla inatlaşıp yapmamaya çalışıyor. Ama bilmediği şey Yağız Afra ile inatlaştıkça aslında hoşuna gidiyor inatlaşmak.
Afra’nın arkadaşları Buket ve Ece çok çatlaklar ya. Bir de Nazlıcan’da vardı en az onlar kadar çılgın o da. Aynı şekilde Yağız’ın arkadaşları Buğra,Berat,Ezel ‘de öyle.
400 syf.
öğrencilerim çok okudukları için Mafya kitapları nasılmış acaba diye merakımdan almıştım merakim gitti ve Mafyalik böyle birşeymiş demek ki dedim kitaba bayıldım diyemem ama kötü de değildi bence
486 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
Çok güzeldi okuduğum nadir wattpad kitaplarından ve beğendim ikinci kitabı varmış galiba onu da almayı düşünüyorum.boş zamanlarınızda okuyabilceğiniz sizi yormayacak çerezlik bir kitap.Ben sınav haftamda kafa dağıtmak amacıyla okumuştum
582 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
Kesinlikle okumanız gereken bir seri. 3 günde tek solukta bitirdim. Mesih ve elisin arasında yaşanan şeyler vs kitapta gerildiğim kısımlarda oldu üzüldüğüm kısımlarda oldu bir o kadar da saçma bulduğum fakat beğendim. Diğer wattpad kitaplarından biraz farklıydı okumanızı öneririm.
486 syf.
·Beğendi·10/10
Wattpad de gördüm,ilk başta dikkatimi çekmeyen sadece kütüphaneme eklediğim bir kurguydu bir gün açtım bir okudum ve aşırı güzel gelmesiyle devam ettim fakat 16 bölümden sonrası yoktu. Devamını aşırı merak edip aynı gün gidip kitabı aldım 2 günde bitti. Diyebileceğim tek şey mükemmel olduğu.

Yazarın biyografisi

Adı:
Şule Terzi
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 41 okur beğendi.
  • 412 okur okudu.
  • 52 okur okuyor.
  • 520 okur okuyacak.
  • 13 okur yarım bıraktı.