Taha Yeşiltepe

Taha Yeşiltepe

Yazar
8.0/10
6 Kişi
·
12
Okunma
·
2
Beğeni
·
32
Gösterim
Evlat, her ne olursa olsun sevdiklerini etrafında tutmaya çalış. Çünkü onlar sana yol göstereceklerdir. En karanlık günde bile sana ışık olacaklardır.
Süper kahramanlar yalnız görünürdü ama asla yalnız olmazlardı. Kutner'ın durumu böyle değildi. Çayını bitirir, termos kapağını birkaç ufak tur sallar,dibini aşağıya döker ve kapağı kapatırken kendi kendine şunu söylerdi:
'Yalnız hissetmek berbat bir şey...'
'Evlat her ne olursa olsun sevdiklerini etrafında tutmaya çalış. Çünkü onlar sana yol göstereceklerdir. En karanlık günde sana ışık olacaklardır'
240 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
Bilim Kurgu olması bir yana yerli bir yazardan çıkmış olması bence çok büyük bir başarı. Gözünüz kapalı okuyabilirsiniz. Özellikle büyük ters köşeleri. İçindeki zeka oyunları gibi şeyler sizi kitaba bağlıyor. Bitirmem bir günümü aldı. Öneririm
240 syf.
·1 günde·Beğendi·10/10
Çok akıcı ve sürükleyici bir kitap olmuş. 1 günde okudum.kitapta, savaşların insanlığa ve doğaya verdiği zaraları vurgulamış yazar.şiddetli birnükleer patlama sonucunda doktor Kutner mükemmel bir yeteneğe sahip olur..patlama sonrası herşey yerle bir olmuştur.patlama sonrasında doktor yeteneğiyle elinden geldiği kadar durumuz düzeltmeye çalışır.
Yazarın hayalgücü mükemmel yabancı yazarları aratmıyor..
240 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
Muazzam bir kitaptı. Eğer bilim kurgu okumayı seviyorsanız ve bu alanda yerli bir yazara hasretseniz kesinlikle öneririm. Oldukça akıcı,sürükleyici ve şaşırtıcı bir kitaptı. Yazarın yeni kitaplarını sabırsızca bekliyorum.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 12 okur okudu.
  • 2 okur okuyacak.