Tara Fuller

Tara Fuller

Yazar
7.5/10
43 Kişi
·
86
Okunma
·
5
Beğeni
·
953
Gösterim
Adı:
Tara Fuller
Unvan:
ABD'li Roman Yazarı
Doğum:
Amerika Birleşik Devletleri
" Ne düşünüyorsun ? "
Ayağa kalktı. "Eğlenceli bir şeyler yapmamız gerektiğini düşünüyorum. Her şeyin sürekli olarak kasvetli ve sıkıcı olmasına gerek yok,biliyorsun. "
Tek kaşımı kaldırdım. "Benim ölü olduğumu unutmadın, öyle değil mi? "
" Sana bir şey söyleyeyim mi adamım ?
Soğuk hava insanın içine işliyor, ama yine de insana canlı olduğunu hatırlatıyor..."
“İlk başta her şey peri masalı gibi gelmişti ama hiç kimse `sonsuza dek mutlu yaşadılar` kısmından sonra ne olduğunu söylemiyor.”
İçine daha iyi bakabilmek için uzanıp elimi göğsüne koydum. Easton bileğimi tuttu ama elimi itmedi. Bunun yerine avucumu, deli gibi atan ve onun gibi birinin itiraf edeceğini asla hayal edemediğim şeyler söyleyen kalbine doğru kaydırdı. "Kalbin. Çok hızlı atıyor," dedim nefes nefese. Aramızda ne olduğundan emin değildim. "Korkuyor musun?"
Elimi tutan elini sıktı. "Evet."
"Neden?"
Başparmağı alt dudağımda dolaşırken hareket etmekten korkarak gözlerimi kapattım. Beni öpmesinden korkuyordum. Öpmemesinden de.
"Senden, Kızıl," diye fısıldadı. "Senden korkuyorum."
Tara Fuller
Sayfa 135 - Novella Dinamik
“Ölümü aldatmanın yollarını açıklayan bir kılavuz bulunmuyordu. Olsaydı çok güzel olurdu. Sonunda ışık olan beyaz tüneller, melekler ve mükemmel huzurla alakalı tatlı hikayelerden daha yararlı bir şeyler mesela.”
400 syf.
Sürükleyici,düşündürücü ,bazen ürkütücü bir kitap ama en çok da "ben olsam " ne yapardım diyeceğiniz ölümü ,ahireti sevdiklerinizi,yaşarken kıymet bilmeyi düşündüren bir kitap.Beni çok olmasa da etkiledi.Melek hikayesi sevenlere kesinlikle tavsiye edilir.Basit ve sade bir anlatım var ve karakterlerin yaşları tutarsız.Buna rağmen okuması keyifli,güzel ve sade,yormayan,akıcı bir kitap.
400 syf.
·4 günde·Beğendi·8/10
Fantastik kitaplar arasında Keşfedilmediği için üzüldüğüm bir kitap daha. Meleklerin Gölgesi okuduğum ilk fantastik romanlardan biriydi. Konusundan bahsetmeyeceğim, bunun iki sebebi var: birincisi, spoiler vermeden pek anlatamayacak olmam. İkincisi de okuyalı çok uzun zaman oldu ve bu nedenle yanlış bir şey yazmak istememem.

Kişisel fikrime gelecek olursak, melekleri konu alan bir kitap ve çoğu melek kitabından farklı olarak, bir klişelerden arınma süzgecinden geçmiş sanki. Hiç sıradan değildi, karakterleri de çok sevmiştim, son derece akıcı bir dili vardı ve şaşarak okumuştum, heyecanla bir sonraki bölümde neler olacağını merak etmiştim.

Küçük yaştakilere güzel bir okuma alışkanlığı kazandırabileceğini düşünüyorum. Farklı bir fantastik kitap okumak isterseniz mutlaka okuyun :)
368 syf.
·4 günde·6/10
Öncelikle ben bu kitabı ilk kitaba göre daha çok beğendim çünkü Cash... İlk kitapta da onu çok sevmiştim ve hikayesini çok merak ettiğimi söylemiştim. Gerçekten merak edilecek kadar varmış. Aslında Cash'in hikayesi de ilk kitapta başlıyordu. Yani ilk kitapta başına bir şey geliyordu. Ve bu olay onun tüm hayatını yerle bir ediyor.

Cash ve Anaya arasındaki şeyleri ufaktan tahmin etmiştim zaten ama okurken yine de mutlu oldum. Kitabın sonu da ayrı bir mutlu etti beni. Bir de ilk kitaptaki karakterleri ara ara okumuş olmak çok güzeldi. Umuyorum ki üçüncü kitapta da Anaya ve Cash'i görürüz. Seviyorum ne yapayım.

Kısacası kusursuz kitaplar beklemeyin ama ben bu seriyi seviyorum. Ve meraklılarının okumasını tavsiye ediyorum.
400 syf.
·8 günde·Beğendi·7/10
Fantastik öğelerle süslenmiş bir aşk kitabıydı. Okuyan kişiye çok bir katkısı olmaz ama keyifli dakikalar yaşatır. Eğer reading slumlpta iseniz size ilaç gibi gelir çünkü 400 sayfa olmasına rağmen bir günde bitirebilirsiniz.
400 syf.
·5 günde·7/10
Kitapta ölüm meleği olan Finn'in, insan olan Emma'yla aşkını okuyoruz. Emma aslında Finn'in yaklaşık otuz yıl önce sevdiği bir kızın reenkarnasyona uğramış hali. Finn'in yaptığı bir hata yüzünden başı derde giriyor ve Finn onu korumaya çalışıyor. Bazı kuralları çiğniyor. Melek kitaplarını seviyorsanız beğeneceğiniz çerezlik bir kitap.
288 syf.
·4 günde·9/10
Bu kitap serinin ilk iki kitabının çokça üstündeydi. Tüm seri boyunca en sevdiğim karakter Easton oldu. İlk iki kitapta yazarı biraz acemi bulmuştum ama bu kitapla gerçekten kalbimi fethetti. Bazı olayları gereğinden hızlı geliştirmesi hoşuma gitmedi. Hızlandırılmış film izler gibi oldum ama onun dışında gerçekten çok güzeldi. Gwen'in, Easton'ın kendine ördüğü ve kimseyi içine almadığı kalbine girme çabaları sizi kendine çekecek.

Yazarın biyografisi

Adı:
Tara Fuller
Unvan:
ABD'li Roman Yazarı
Doğum:
Amerika Birleşik Devletleri

Yazar istatistikleri

  • 5 okur beğendi.
  • 86 okur okudu.
  • 4 okur okuyor.
  • 43 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.