Tolga Kocakaya

Tolga Kocakaya

Çevirmen
7.3/10
24 Kişi
·
33
Okunma
·
0
Beğeni
·
27
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
304 syf.
·Beğendi·9/10
Yine çok etkilenerek okuduğum kitaplardan biri oldu.Kitabın konusuna gelince,aile sevgisi göremeyen mutluluktan yoksun olan Felix'in Natalie de Manerville'e yazdığı mektupla başlıyor.Kendi hayatını ve hayatındaki tüm zorlukları ve evli olan Henriette'ye duyduğu o imkansız aşkı konu alıyor.
Henriette'ye de evliliğinden memnun değildir.Ama ikisi de birbirini sevmektedir.Araya Leydi Dudley girince romanın seyri değişiyor.Kitabın sonunda Natalie'den gelen bir mektupla son buluyor.
Natalie yazdığı cevapda haklı da olsa bana biraz ağır geldi yazdıkları.Bu kitap hakkında yazacak çok şey var aslında.Ama daha fazla bilgi vermek istemiyorum.Bu kitabı kesinlikle okumanızı tavsiye ediyorum.
656 syf.
·12 günde·Beğendi·10/10
Felix ile Henrietta'nın müthiş aşkını anlatan bir o kadar da akıllı olan Henrietta'nın Felix'e nasıl yol gösterdiğini anlatan güzel bir eser olmuş.

Helene ile kızının öyküsü olan Bir Aşk sayfası. Helene'nin 2 erkek arasında kalıpta kızını nasıl ihmal ettiğini. Bunun doğurduğu sonuçları anlatan güzel bir kitap olmuş.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 33 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 27 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.