1000Kitap Logosu
Ümit Sayın

Ümit Sayın

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
8.4
15 Kişi
41
Okunma
5
Beğeni
667
Gösterim
Tam adı
Doç. Dr. Ümit Sayın
Unvan
Yazar, Akademisyen ve Tıp Doktoru
Doğum
14 Ocak 1961
Ölüm
İstanbul, Türkiye, 30 Ocak 2020
Yaşamı
İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Enstitüsü'nde öğretim üyeliği yapmaktaydı. 1987'de tıp doktoru unvanını aldı. 2001-2004 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Enstitüsünde yardımcı doçent olarak çalıştı. 2004 Nisan ayında doçentliğe terfi etti.
Psikoaktif Bitkiler
OKUYACAKLARIMA EKLE
Derin Seks
OKUYACAKLARIMA EKLE
Parafili
OKUYACAKLARIMA EKLE
Derin Devletler, Gizli Projeler ve Kirli Gerçekler
OKUYACAKLARIMA EKLE
Cinsel Beyin
OKUYACAKLARIMA EKLE
Kadın ve Orgazm
OKUYACAKLARIMA EKLE
100 Soruda Resimli Neo-Tantra
OKUYACAKLARIMA EKLE
Kadınlar Anlatıyor
OKUYACAKLARIMA EKLE
Banksy
Gizli Örgütler,11 Eylül ve Büyük Ortadoğu Projesi'ni inceledi.
284 syf.
·
8 günde
·
9/10 puan
Yazılması çok zor bir kitap bence yazarı tebrik etmek gerekir.Yalnızca Türkiye'nin değil tüm dünyanın tehlikede olduğunu ve bunu kanıtlayan bir kaynakçayla iyi bir şekilde açıklanmış.Gizli örgütlerden , uyuşturucunun dağıtımına , Ortadoğu Projesinden ABD'deki İkiz kulelere saldırılması gibi konular aktarılmıştır.Özellikle de Canlı yayın konuşmalarını kitaba aktaran yazar bununla da yetinmemiş İkiz Kulelere yapılan saldırının aslında komplo olduğunu çok iyi ipuçlarıyla ve elde edilen resimlerle çok iyi açıklamış.Milletimizin okuması gerektiğini düşündüğüm bir kitap.Hem de yazarı olan Ümit SAYIN'ın ve Atilla AKAR'ın eserlerini kesinlikle takip etmeliyiz.
16
Ağlayan uyurgezer
Psikoaktif Bitkiler'i inceledi.
324 syf.
·
9/10 puan
Farklı bilinç halleri
Kitap az bulunan bir konu hakkında, farklı bilinç halleri üzerine yazılmış. Kitap toplum için değil zaten. Doktora öğrencileri yazılmış ders kitabı. Şamanlardan bilim adamlarına, amazon yerlilerinden sanatçılara bunların kullandığı farklı bilinç hallerine sokan tüm bitki ve ilaçlar, uyuşturucular anlatılıyor. Alanında şu an tek, Türkiye de. Tabi ilaç ver bitkiler için isim verilse de karışım miktarları yok, çok fazla detay da yok tabi ki. Kitap,LSD gibi eroin gibi ismini vermeyelim Bazı bitkilerin beyinde yol açtığı etkilerin kimyasal ver biyolojik süreci açıklanıyor, insanların durugörü gibi süreçlere dair bilgi veriyor. Güzel bir kitap.
Psikoaktif Bitkiler
Okuyacaklarıma Ekle
1
8
Ayça
Dünyayı Yöneten Gizli Güçler'i inceledi.
576 syf.
·
8/10 puan
Kitap size popüler kültürün ,komplo teorilerinin bolca olduğu izlenimini verse de gerçekleri kaynak göstererek dolu dolu anlatmış. Siyaset içermesine rağmen yorumunu yapmaktan da kaçınmış. 21. Yy. İnsanı olarak yerimizi anlamamız açısından yardımı olabilecek bir kitap.
Dünyayı Yöneten Gizli Güçler
Okuyacaklarıma Ekle