1000Kitap Logosu
Ümit Seyhan
Ümit Seyhan
Ümit Seyhan

Ümit Seyhan

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
9.5
4 Kişi
7
Okunma
1
Beğeni
33
Gösterim
Unvan
Türk Yazar
Yaşamı
Ümit Seyhan, Edebiyat, Roman, Şiir kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Nuh Tufanı, Yalın Hali olarak sayılabilir. Ümit Seyhan kitapları; Bilge Karınca Yayınları, Palmiye Kitapları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Ümit Seyhan tarafından yazılan son kitap "Nuh Tufanı", Bilge Karınca Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.
nilüfer akpınar
Nuh Tufanı'ı inceledi.
208 syf.
·
56 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
aylardan sonra okuduğum en güzel kitap. yazar ümit seyhan (hakan çebi'nin katkılarıyla), sürükleyen, düşündüren, hayretlere düşüren ve kalplere haz veren güzel bir eser yazmış. hani hep duyarız, okuruz ya, Allah'a inanmayan inkarcıların sapıklığa düştüklerini, kötülükler yaptıklarını. bu kitapta bu kötülüklerin boyutlarını görüyoruz. ben iman etmeyen insanların bu dereceye kadar iğrençleşebileceklerini, bu kadarını gerçekten hayal dahi edemezdim. tabi ki yazar da o dönemde yaşamamış sonuçta ama araştırmalarını kuran-ı kerim'deki bilgilerle ve biraz da kurguyla birleştirip anlatmış bize o dönemin olaylarını. anlatılanların tümü yüzde yüz gerçek olmasa da, en azından yaşananlar hakkında bir filkir sahibi oluyoruz. kendisini kutluyorum..
Nuh Tufanı
10.0/10
· 5 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
11
Nursemin Doğan
On İki Gece'yi inceledi.
265 syf.
·
4 günde
·
Beğendi
·
8/10 puan
Kitap bitti ve o yalida neler yasanmis... O Afife de neymis ole... Bazen oyle gerildim ki, Gülbahar in son anda yasadiklari beni cok korkuttu. Yuregine eline saglik Pamuk Prensesim Seviliyorsun unutma. Cok uzaklarda olsanda her zaman yanindayiz.
On İki Gece
9.0/10
· 2 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE