Vi Keeland

Vi Keeland

Yazar
7.8/10
159 Kişi
·
332
Okunma
·
13
Beğeni
·
1.525
Gösterim
Adı:
Vi Keeland
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
New York, ABD
-"Babamın senin için doğru adam olduğunu nasıl anladın ?."

-"Geleceğe baktığımda 'ben' kelimesini kullanmayı bıraktım. "
Şununla yüzleşelim, biz kadınlar fikrimizi değiştirme hakkımızı madalya gibi taşırız, bugün istediğimiz bir şey yarın geçip gidebilir.
Vi Keeland
Sayfa 145 - Yabancı Yayınları
"Her şeyi kontrol etmek için öyle çok uğraşıyorsun ki, bence incinmemek için kasten yanlış insanları seçiyorsun. Şimdi de hiçbir şeyi yapma becerin olmadığına inanmaya başlıyorsun. Kendi yalanlarına inanmaya başlıyorsun."
''Ya şöyle olsaydı''lara odaklanma. Elinde olanlara odaklan.
Vi Keeland
Sayfa 284 - Yabancı Yayınları
Eğer kalbinin nerede olduğunu bilmek istiyorsan ,
düşüncelere daldığında aklının nereye gittiğine bak .....
Vi Keeland
Giriş sayfası -Anomin-
Adamın dışarıdan sert bir görünüşü vardı. Fakat bazen, zorluk çekmiş olanlar en kalın zırhı giyerdi.
Vi Keeland
Sayfa 77 - Yabancı Yayınları
Umut. Muhteşem bir şeydir. İçinizde sarmaşık gibi büyür ve yüreğinizi sarmalayıp sıcacık hale getirir. Ta ki birisi onu ayaklarının altında ezene kadar. O zaman sarmaşık tutuşunu sıkılaştırararak artık kan pompalayamayacak hale getirir ve kalbin hızla ölür.
Vi Keeland
Sayfa 263
312 syf.
·9/10
Vaaav. Seveceğimi biliyoooordum :D
Konu bilindik olsa da yazar yazmış yahu. Sevgili patronun aşkı çook güzeldi. Kızı koruması, sürekli alnından öpmesi en sevdiğim şey oldu.
Kitap 1 günde bitebilck kitaplardan. Su gibi akıyor :). Yani okuyun okutun ;)
304 syf.
·10/10
Çok beğenerek okuduğum bi kitap oldu. Tek kelimeyle bayıldım. Kahramanlarımızn hikayesi tren de esas oğlanın telefonunu düşürmesi ve bizim kızın telefonu bulup ona vermeye çalışması ile başlıyor. Soraya gerçektn çok hoş ve renkli bir karakterdi. Saçlarınn ucunu ruh haline göre boyuyordu. Graham ise takım elbiseli yakışıklı esasın dibi bi adamdı. Hiç kendini beğenmiş ukala fln diyemem gerçektn kıza bağlı çok düşkün tatliş bi adamdı :) kitapta beklemediğim şeyler de oldu ve Graham bi kez daha gözüme girdi. Onun için diebilcğm şey çok güzel sevdiğiydi :) neysm okuyun okutun ;)
312 syf.
·5/10
Kitabı incelemeden önce Kübra ya teşekkür etmem gerekiyor. Bu kitabı onun sayesinde okuyabildim. Ne kadar teşekkür etsem az.

Kitabı acayip okumak istiyordum, hatta kapağındaki modeli o kadar merak ettim ki araştırıp buldum. Kitaptaki karakteri hayal etmeme gerek kalmadı bu sayede.
Kitaba büyük beklentilerle başladım. Hatta başladık. Ben hayal kırıklığına uğramadım. Sadece daha keskin, net, soğuk bir erkek karakter bekliyordum ama öyle olmadı. Olumsuz olarak söyleyebileceğim, beni gıcık eden tek şey; aralarındaki sorunun bir anda çözülmesi. Şimdi okuyanlar 'aralarında sorun ne demek bir anda çözüldü?' diyebilir. Aradan geçen zamanı boşverin, o kadar zaman geçmiş Chase kesin olarak aralarındaki şeyi bitirecek bişey söylemiş ve onu kaybedeceğini anladığı anda geri dönüyor. Burada erkekten çok kızdan beklentim vardı sanırım. Ben kızın bırakıp gitmesini, birleşmemelerini isterdim, ki benim sorunum tabii. Kitabın sorunu yok. Okunabilir. Ben severek okudum sadece benim tarzım mutsuz son. Bir de kitapta sevmediğim diğer kısım, sonunun aceleye gelmesi. Sonun üzerinde biraz daha durulmasını isterdim. Ama dediğim gibi hayal kırıklığı olmayacak bir kitap, eğlenceli, bazen şaşırtan tatlı yerinde geçebilecek, çok sıkmayan, hoş bir kitap.

Kübra 'ya tekrar teşekkür ederim, zamanını ayırıp bana tek tek sayfaları çektiğin için. Asla unutmayacağım bir jestti. Romantikliğini seviyorum.
320 syf.
·1 günde·10/10
Aşk romanları ile pek aram olmadığı halde 10 puanı nasıl verdim ben bu kitaba? Kitaptan beklentim vıcık vıcık olmayan, saçmalasa da abartmayan bir kurguydu. Eğlenceli anlatımı, karakterlerin sempatikliği beni benden aldı.

Aşk kitaplarına bazen şans vermek gerekiyor, çerez gibi aralara sıkıştırın gitsin, keyifli okumalar.
312 syf.
·2 günde·7/10
Patron da romantik kitaplardan biri. Kapak az buçuk nasıl bir roman okuyacağınıza dair ipucu veriyor zaten.

30'una yaklaşmış bir kadın karakterimiz var. Adı Reese. Bekar. Ve bir randevuda kendisi ama adam hiç de beklediği gibi çıkmamış. Randevudan kaçış yolları ararken Chase Parker'la tanışıyor. İlginç bir akşam geçiriyor ve bu gizemli adamı da aklından silemiyor. Bu arada kendisi iş arayışında. Sonunda işini de buluyor ama bilin bakalım patronu kim?

Aslında güzel bir işleyişi ve kurgusu var. Mantığa da sığdırdım bir yerlere kadar. Ama o çiftler arasında gereksiz tavırlar uzaklaşmalar filan oluyor ya hani. Heh işte o kısmı beni sarmadı. Yalnız belirtmeden geçmeyeyim sonunu çok sevdim. Ek olarak biraz da komedi olaydı kitapta, daha bir memnun olurdum. Bu kitaba yakışırdı bence.


Benim kitabı bitirmem 1 gün bile sürmedi. O yüzden çerez kitap arayışında olanlarınıza tavsiyemdir.
320 syf.
·9/10
Karsimzda iişkiden korkan ve insanlara güvenmeyen bir adet sexsi özgüveni tavan avukat Drew var. Kitapta Drew'n tatlis oğluyla hayatını bir düzene sokmasını... güvensizliklerini arkaya atmasını ve hayatina yildirim gibi dusen Sevgulu psikolog Emerie ye cekilmesini, bunlarla nasil basedecgini fln okuyorz. Kitap eglenceli bir dile de sahipti. Drew her ne kadr ayakli ozguven olsa da. Malesf eski esi yuzunden cok seyle ugrasmis bi adam. Ama Emerie hayatina gunes gibi doguyr diyebilirz. Su gibi akan bi kitapti baslamanz ve bitirmnz bir olack. O yuzden okuyun ve de okutun :)
312 syf.
·Puan vermedi
klasik bir romantik kitaptı. Ama bence Chase'in çektiği acıları insanlara yansıtmayı başarmışlar. Reese'in ise çocukluğunda yaşadığı bir travma yüzünden hayatında meydana gelen takıntıları yansıtılmış okuyucuya. Tamam sanırım bir anda daldım önce biraz konusundan bahsedelim •
Reese randevuya çıktığı bir adamdan kendisini kurtarması için en yakın arkadaşına yalvarırken Chase konuşmalarına kulak misafiri olur. Bu konuşmanın ardından Chase tabiri caizse Reese'i yerin dibine sokar ve hakaret eder. Bunun arkasından ise masalarına gider ve o akşamlık Reese'i sıkıcı bir muhabbetten kurtarır. İkisinin de planlamadıkları şey ise bundan 1 ay sonra Reese'in Chase'e ait olan şirkette işe girmesidir. •
Chase Reese'e olan ilgisini en başından beri saklamıyordu. Ama sonuçta Reese'in patronuydu. Daha yeni işe başladığı bir yerde pattonuyla bir ilişkiye başlaması ve olası bir ayrılık durumunda yeniden bir iş bulması ve insanların arkasından söylediklerine maruz kalması gerekecekti. Bence haklı nedenleri vardı. İki karakterin de geçmişlerinde sıkıntılar vardı. Hangimizin yok ki. Ama bu sıkıntılar başkalarına küçük görünse de yaşayan insan için öyle olmayabiliyor. •
Chase'in eski kız arkadaşı cinayete kurban gitmişti ve katili yakalanamamıştı. Sanırım belli açılardan Reese'i onun yerine de koymaya çalıştı. Ben belli yerlerde öyle algıladım. Tabi bu tartışılabilir. Her klasik aşk kitabı gibi ilerledi kitap. Önce birlikte oldular sonra ayrıldılar sonra tekrar birlikte oldular. Sonsuza dek mutlu yaşadılar falan filan. En beğendiğim şey şu oldu bu kitapta; Chese hikayeler anlatmayı, oluşturmayı ve onların ana karakteri olmayı seviyordu. Son sahnede de buna tanık olduk diyebiliriz.
%12 (36/320)
·Puan vermedi
Kapaktaki modelimiz yüzücü... Milli yüzücü sanırım.
Yazar hayalinde canlandırdığı birini değil de gerçekte olan birini kitabına karakter yapıyor. Karakter mi yok? Patron'a eyvallah dedim, hatalarına göz yumdum, gevşekliğine göz yumdum ama bir tane daha Keeland kitabı daha kaldırabileceğimi sanmıyorum.
Kalitesiz dizi kuşağı resmen. Birbirini tanımayan alakasız iki insan bir şekilde karşılaşsın sonrası Allah kerim...
Kapağa yakışıklı erkek koyunca çoksatan oluyor kitap. Büşra Küçük kapağına Vini'yi koydu diye ne eleştiriler aldı. Belki ergen kurgusuydu ama yine de bunun gibi anlamsız ve boş değildi. Yabancılar yapınca alıp okuyalım. Çok beğenelim.
Gerçekten buna verilen paraya yazık.
320 syf.
·2 günde·8/10
Egomanyak
Vi Keeland
Birsey söyleyim mi kapak ve kitap ismi ile bence kitabın hiç alakası yok
Dolu dolu
Tamam birazcık kapak resmi ile alakali olabilir ama kitap duyguyu yansıtan bir kitaptı
drew o tatlıydı ve acılı bana göre
Kızımız ise sevecen
Hızla akıp giden bir kalemi var yazarın
Çok çok çok iyi diyemem ama güzel konu ve güzel işleyiş derim
Tek eleştirim sanırım kadınları yerin dibine sokması. Eşlerini aldatan kadınların varlığı
Kötü hissettim bilmiyorum okurken
Sonunu beğendim ama söylemeden geçmeyim. İkinci kez okuyacağım bir kitap değil ama
312 syf.
·Beğendi·10/10
Reese'in berbat giden randevusunda tanışıyorlar ve günü kurtarıyorlar. Yani, Chase Onu kurtarıyor. Chase kendisini eski sevgilisi olarak tanıtıyor diğerlerine. Daha yarım saat tanıştıkları halde öyle bir geçmiş hazırlıyor ki, birden ortaokuldaki ilk sevgilisi oluveriyor.
Chase'in 7 yıl önce ölen bir eski sevgili var, Reese ise, yaşadığı kötü ilişkilerden sonra kendini ilişkilere karşı kapatan bir kadın, deniyor ama iyi bir ilişki kuramıyor.
Chase , fazlasıyla öz güveni olan Patron, çalışanını yatağa atma isteğini ve arzusunu okuduk
Güzeldi bir solukta okuduğum bir kitap..

Yazarın biyografisi

Adı:
Vi Keeland
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
New York, ABD

Yazar istatistikleri

  • 13 okur beğendi.
  • 332 okur okudu.
  • 7 okur okuyor.
  • 147 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.