Ward Larsen

Ward Larsen

8.2/10
11 Kişi
·
18
Okunma
·
2
Beğeni
·
280
Gösterim
Adı:
Ward Larsen
Unvan:
Amerikalı Yazar
CIA şu ana kadar Orta Asya, Kuzey Afrika ve Asya’nın bazı kısımlarındaki sismik sensörlerin ağlarına ulaşmıştı. Eğer bir olay olursa bütün bilgiler uydu yoluyla onlara gidecekti. Tek sorun ses hızının, ışık hızı tarafından hatırı sayılır bir şekilde geciktirilecek olmasıydı.
O kadar kusursuz yazılmış ki sayfaları çevirmek için sabırsızlık gostereceginiz bir kitap .İnsanı sanki bir film içine alıp karakterleri bir bir yaşatma olasılığına sahip..
Ward Larsen'in David Slaton'u gözümde "Myth"leştirdiği çok güzel bir ajan hikayesi. Günümüz Dünya siyaseti üzerine göndermelerin bulunduğu akıcı anlatımı ve nefes nefes geçen temposu ile bir an önce arka sayfayı çevirmek isteyeceğiniz bir roman.

Yazarın konuyu anlatımını başarılı buldum. Polisiye ve ajan hikayelerinden hoşlanıyorsanız kesinlikle sizi tatmin edecek kalitede bir roman olduğunu düşünüyorum. Yazarın araya başarı ile sıkıştırdığı Christine - Slaton diyaloglarını tam yerinde zamanında kullanması benim çok hoşuma gitmişti. Trevanian 'ın İnfazcı kitabından sonra bunu okudum. Eğer Trevanian tarzını seviyorsanız -Ward Larsen vs Trevanian yapmadan yazıyorum bunu- size hitap edeceğini düşünüyorum.

Christine'e not : Seviyorum seni tatlım...
ntrikalar, dönen dolaplar, heyecan, gerilim üst seviyede bir kitaptı fakat beni bir o kadar da yordu. Özellikle ilk 100 sayfa kadar isimlerle mekanlarla boğuştum. Fazla karakter fazla mekan vardı başlarda biraz beni zorladı. Buna rağmen olay örgüsünde karışıklık olmamasıda gayet güzeldi.
Cinayet romanlarını genelde pek sevmem ama bir kitap fuarda gezinirken bu kitabın kapak resmi dikkatımı çekmişti. Kapak resminin çekici olduğunu söylemiyorum kesinlikle. “Böyle kapak resmi mi olur ya?” demiştim çünkü 🤯 Kitabı okumaya karar
verirseniz bir gün okumadan önce ve sonrasında kapak resmine bakar mısınız rica ediyorum.
Doktor Christine Palmer,Atlantik üzerinde babasından kalan teknesi Windsom ile yol almaktadır.Aniden büyük bir şeyin teknesine çarptığını hisseder.
Atlas Okyanusu'nda tanıştığı ,soğuk sularda hayatta kalan , kurtulmak için ,Doktor Palmer 'e ahtapot gibi sarılan Slaton kimdir ? Christine Palmer'in hayatı nasıl değişecektir?
Ward Larsen 'in ilk olarak 2000 yılında basılan ,temposu yüksek bir aksiyon ve teknik detaylarla süslü , heyecan duyarak okuyacağınız ,benim ne yazık ki , yeni keşfettiğim , iyi bir kitap...

Yazarın biyografisi

Adı:
Ward Larsen
Unvan:
Amerikalı Yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 18 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 7 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.