Kusursuz Katil

8,6/10  (9 Oy) · 
9 okunma  · 
9 beğeni  · 
203 gösterim
Devletlerin, dünya üzerinde kontrolü elde tutmak için verdikleri güç savaşı tarihi yönlendirir. Hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve tek bir mükemmel an tarihin akışını değiştirebilir…

Atlantik Okyanusu'na tek başına açılan Amerikalı genç Doktor Christine Palmer, şaşırtıcı bir keşif yapar; soğuk sularda hayatta kalan bir adam, kurtulmak için ahtapot gibi ona yapışır. Fakat bu sağ kalan kazazedede göründüğünden çok daha fazlası vardır.

David Slaton bir Kidon'dur; iyi eğitimli, oldukça titiz ve çok tehlikeli bir suikastçı. Kidon, hem avcı hem de avdır ve kendisiyle beraber çevresindekiler de ciddi bir tehlike içindedir. Bu tehlikeden sıyrılmak için zamana karşı yarışmak zorundadır.

Ödüllü yazar Ward Larsen, casusluk ve entrikanın çetrefilli öyküsünü, bir keskin nişancı hassasiyetiyle dokumuş.
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2016
 • Sayfa Sayısı:
  480
 • ISBN:
  9786059817295
 • Orijinal Adı:
  The Perfect Assassin
 • Çeviri:
  Sena Ekmen , Güray Görkem Demirbaş
 • Yayınevi:
  Agapi Yayınları
 • Kitabın Türü:
şahin aslan 
26 Haz 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

O kadar kusursuz yazılmış ki sayfaları çevirmek için sabırsızlık gostereceginiz bir kitap .İnsanı sanki bir film içine alıp karakterleri bir bir yaşatma olasılığına sahip..

eRhAn 
27 Tem 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Ward Larsen'in David Slaton'u gözümde "Myth"leştirdiği çok güzel bir ajan hikayesi. Günümüz Dünya siyaseti üzerine göndermelerin bulunduğu akıcı anlatımı ve nefes nefes geçen temposu ile bir an önce arka sayfayı çevirmek isteyeceğiniz bir roman.

Yazarın konuyu anlatımını başarılı buldum. Polisiye ve ajan hikayelerinden hoşlanıyorsanız kesinlikle sizi tatmin edecek kalitede bir roman olduğunu düşünüyorum. Yazarın araya başarı ile sıkıştırdığı Christine - Slaton diyaloglarını tam yerinde zamanında kullanması benim çok hoşuma gitmişti. Trevanian 'ın İnfazcı kitabından sonra bunu okudum. Eğer Trevanian tarzını seviyorsanız -Ward Larsen vs Trevanian yapmadan yazıyorum bunu- size hitap edeceğini düşünüyorum.

Christine'e not : Seviyorum seni tatlım...