Giriş Yap

Yaşar Aksan

Yazar
8.3
41 Kişi
Unvan
Gazeteci, Yazar

İncelemeler

Tümünü Gör
585 syf.
·
Puan vermedi
Merhabalar bugün sizlere uzun zamandır okumak için can attığım “Bir Avuç Kan Bir Avuç Toprak Çanakkale” den bahsetmek istiyorum. Çanakkale’nin yeri ben de bambaşkaydı her zaman.. Gittiğim de o topraklara aldığım her nefeste hissettim toprak altında yatan şanlı şehitlerimizi.. O topraklarda bambaşka bir hava var attığınız her adımda verilen mücadeleyi iliklerinize kadar hissediyorsunuz. Çanakkaledeyken rehber sayesinde Mehmetçiğimizin birçok anısını mücadelesini dinleme-öğrenme fırsatı bulmuştum. Tahmin edersiniz ki yetmedi.. Şehitlerimizin o cephelerde cennet vatanımız için verdiği mücadeleyi okumak öğrenmek ve bu mücadelenin bilincinde olmak istedim. Verdiğimiz 250 bin şehidin hep hatırım da kalmasını istedim. Ve “Çanakkale Zaferimizi” okura aktaran bu kitabı tercih ettim. Okurken gözyaşlarıma engel olamadım. Övgülerin en güzeline layık olan Çanakkale Şehitleri asla unutulmayacak, Türk milletinin kalbinde ebedi yaşayacaklardır. Ruhları şad olsun!
Bir Avuç Kan, Bir Avuç Toprak Çanakkale
8.2/10 · 116 okunma
Reklam
928 syf.
·
Beğendi
·
9/10 puan
Öncelikle kitaba yorum yapılmamış okumayan arkadaşlar çok şey kaçırırlar.Tarihi kitaplara ilginiz yüksekse tavsiye edebilirim.Yazara da böyle bir eser ortaya koydukları için teşekkür ederim.
Tek Suçları Türk Olmaktı
9.0/10 · 10 okunma
585 syf.
·
Puan vermedi
Mutlaka Okuyun!!!!!
Lütfen bu kitabı okuyun tarihi o zamanlar ne şartlar altında olduğumuzu anlatan bir kitap. Kitabın kalınlığı gözünü korkutmasın çok akıcı mükemmel bir kitap. Yaşar Aksan'ın eline koluna sağlık
Bir Avuç Kan, Bir Avuç Toprak Çanakkale
8.2/10 · 116 okunma
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.48