Zac Gorman

Zac Gorman

9.8/10
13 Kişi
·
25
Okunma
·
0
Beğeni
·
103
Gösterim
Adı:
Zac Gorman
Unvan:
Yazar ve Karikatürist.
"Hayaller kullanılamayan potansiyellerin ürünüdür. Uykudaki bir zihnin ürünüdür. Çürümenin. Hayaller zihni çürümüş bir ayaklı cesetten çıkan kokudur."
İnsanların aşk dediği hayvanların çiftleşmeye zorlayan kimyasal bir reaksiyondur. Sert başlar Morty, yavaşça kaybolur, seni başarısız bir evliliğe mahkum eder. Döngüyü boz, Morty. Kendini göster. Bilime odaklan.”
Daha önceden dizi izlediğim sitede ismini görmüştüm ve bir ara izlerim diye düşünüyordum fakat internette çizgiromanlarını bulunca önce okumak istedim. Rick ve dedesi yani Morty boyutlararası yolculuk yaparak maceralar yaşıyorlar ve çizgiroman bununla ilgili. İlk cildinde Rick'in babası Rick'e kendisinin onun yaşındayken iki işi olduğunu ve para kazanırken bir yandan okuduğundan bahsetmesiyle başlıyor. Rick'ten de para kazanmasını bekliyor fakat Morty Rick'e kısadan para kazanmanın formülünü sunuyor. :D Daha fazla anlatmayayım bu başlangıçtı işte keyifli bir seri olacak gibi elimden geldiğince siteden silinmedikçe seriye devam etmeyi düşünüyorum. :)

Yazarın biyografisi

Adı:
Zac Gorman
Unvan:
Yazar ve Karikatürist.

Yazar istatistikleri

  • 25 okur okudu.
  • 13 okur okuyacak.