Zac Gorman

Zac Gorman

Yazar
8.7/10
197 Kişi
·
717
Okunma
·
2
Beğeni
·
385
Gösterim
Adı:
Zac Gorman
Unvan:
ABD'li Yazar ve Çizer
Lise, zaman kaybından başka bir şey değil. Kimsenin temel sivil itaatsizlik ve tekrarlı ezber öğrenmek için dört yıla ihtiyacı yoktur.
128 syf.
·1 günde·Beğendi·9/10
Çizgi dizisini zaten izliyordum çizgi romanda aynı tadı veriyor. Şimdiye kadar hiç çizgi roman okumamış birisi olarak ben beğendim tavsiyede ederim...
25 syf.
I've watched two or three episodes of the cartoon, and ever since I've been meaning to read this series of comic book.

Artwork is the same as cartoons but I liked the comic version better. I really don't like cartoon's voices. It is so loud for me, so reading was a better journey for me.

In this issue Rick and Morty try to gain money without actually working. And sci-fi or not sci-fi we all know how that goes. I'm curious about the next issue. I'm definitely gonna continue reading.
128 syf.
·1 günde·10/10
Daha önceden dizi izlediğim sitede ismini görmüştüm ve bir ara izlerim diye düşünüyordum fakat internette çizgiromanlarını bulunca önce okumak istedim. Rick ve dedesi yani Morty boyutlararası yolculuk yaparak maceralar yaşıyorlar ve çizgiroman bununla ilgili. İlk cildinde Rick'in babası Rick'e kendisinin onun yaşındayken iki işi olduğunu ve para kazanırken bir yandan okuduğundan bahsetmesiyle başlıyor. Rick'ten de para kazanmasını bekliyor fakat Morty Rick'e kısadan para kazanmanın formülünü sunuyor. :D Daha fazla anlatmayayım bu başlangıçtı işte keyifli bir seri olacak gibi elimden geldiğince siteden silinmedikçe seriye devam etmeyi düşünüyorum. :)

Yazarın biyografisi

Adı:
Zac Gorman
Unvan:
ABD'li Yazar ve Çizer

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 717 okur okudu.
  • 3 okur okuyor.
  • 141 okur okuyacak.