Rick and Morty 1

9,0/10  (2 Oy) · 
1 okunma  · 
0 beğeni  · 
1.372 gösterim
"Rick and Morty is fun and hilarious and all those things that you really want from a comic..." Newsarama.

The hit comic book series based on Dan Harmon and Justin Roiland's hilarious [adult swim] animated show Rick & Morty is now available in its first collection! Join the excitement as depraved genius Rick Sanchez embarks on insane adventures with his awkward grandson Morty across the universe and across time. Caught in the crossfire are his teenage granddaughter Summer, his veterinary surgeon daughter Beth, and his hapless son-in-law Jerry.

This collection features the first five issues of the comic book series, including "The Wubba Lubba Dub Dub of Wall Street," "Mort-Balls!" and more, along with hilarious mini-comics showcasing the whole family.
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2015
 • Sayfa Sayısı:
  128
 • ISBN:
  9781620103609
 • Çeviri:
  İngilizce
 • Yayınevi:
  Oni Press
 • Kitabın Türü:
Merve Akpınar 
03 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · 10/10 puan

Daha önceden dizi izlediğim sitede ismini görmüştüm ve bir ara izlerim diye düşünüyordum fakat internette çizgiromanlarını bulunca önce okumak istedim. Rick ve dedesi yani Morty boyutlararası yolculuk yaparak maceralar yaşıyorlar ve çizgiroman bununla ilgili. İlk cildinde Rick'in babası Rick'e kendisinin onun yaşındayken iki işi olduğunu ve para kazanırken bir yandan okuduğundan bahsetmesiyle başlıyor. Rick'ten de para kazanmasını bekliyor fakat Morty Rick'e kısadan para kazanmanın formülünü sunuyor. :D Daha fazla anlatmayayım bu başlangıçtı işte keyifli bir seri olacak gibi elimden geldiğince siteden silinmedikçe seriye devam etmeyi düşünüyorum. :)