Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol

Yorum

Bilal YÜCEL isimli okurun asıl gönderisini gör
Johnny Five okurunun profil resmi
Ben de günlük (en az) 100 sayfa okumaya çalışıyorum, ama bazen tutturamıyorum (evde ufak bir kızım var ve ilgi bekliyor bazen). Haftada 1 kitap okumak, asgarî hedefim. Şimdilik iyi gidiyor, bazı kitaplar sadece 250, 300 sayfa olduğu için haftada 2, 3 Kitap da bulabilir...
Bilal YÜCEL okurunun profil resmi
Anlıyorum tabiki aslına bakarsanız şöyleki ben tv seyretmiyorum ondan dolayı vaktim oluyor gün içi iş ile ilgileniyor akşam ailem tv seyrederken ben masamda kitap okuyorum. Dediğiniz gibi günde 100 sayfa için biraz vakit ayırmak gerekiyor yani ortalama 2-2.5 saat falan alıyor günlük 100 sayfa.
Yüksel Yüksel okurunun profil resmi
100 sayfayı okumak için kaç saatinizi ayırıyorsunuz ,2-3 saat mi..inanın ben daha fazla vakit ayırıyorum lakin çok daha az sayfa okuyorum..şu an elimin altında 30 kusur tane kitap var,hepside okunmayı bekliyor,birde eski kitapları özlüyorum,onlari bir daha okuyorum yetmiyormuş gibi..benim de derdim bu..
Bilal YÜCEL okurunun profil resmi
Yüksel merhaba yani şöyle anlatayım eğer yeni okur biri isen azimle düzenli kitap okumaya devam et sonradan sonraya okuman hızlanacaktır öyleki sayfa başına 2 dk harcamak yerine 1 dk harcarsın tabi bir de kitap okurken okuduğum olaya odaklan kafanın içinde film izliyormuş gibi oku kitabı yoksa ağzın kitapta düşümcelerin başka bir yanda olursa okuman hem yavaşlar hemde okumaktan cayarsın. Diğer bir konu eski kitapları inan bende özlüyorum o son cümleyi okuduktan sonra nerdeyse ayrılmak istemiyorum kitaplardan. Birde size önerim kitapların sizi caydırmaması için bittikçe sipariş verin üzerine ekleme yapmayın ben aydan aya okuyacağım kitapları alıyorum o zaman insana çok fazla okunacak var hissi vermiyor veya çok fazla okuyamadım gibi bir pişmanlık yani bunu bi arkadaş önerisi olarak alın :) kendi hayatımda hep bunları uyguluyorum.
Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.