Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol
Okuma hedefine tam hızla ilerleyenler kimler ? Hedefiniz neydi ne durumdasınız ?
#OkudumBitti #2023OkumaListem
Reklam
Minik kütüphanemin en yeni üyeleri😍🤭
Bu il oxumaq istədiyim kitablar : 1. Agatha Christie "Noel kekinin gizemi"✅️ 2. Lev Tolstoy "Ṣeytan"✅️ 3. Elxan Elatlı "Ən yaxın planet"✅️ 4. Rövşən Abdullaoğlu "Bu şəhərdə kimsə yoxdur"✅️ 5. Çingiz Abdullayev "Mavi mələklər"✅️ 6. Qaraqan "Evakuasiya"✅️ 7. Gabriel Garcia Marquez "Vəba günlərində eşq"✅️ 8. Ernest Hemingway "Qoca və Dəniz"✅️ 9. Johann Wolfgang Von Goethe "Gənc Verterin iztirabları "✅️ 10. Jan Kristof Qranje "Qara yol"✅️ 11. Fyodor Dostoyevski " Əbədi ər " 12. Paulo Coelho "Veronika ölmek istiyor" 13. Stefan Zweig " Amok koṣucusu" ✅️ 14. Stefan Zweig " Bir kadının yaşamından 24 saat "✅️ Hələlik bu qədər.....
Önerilerinizi bekliyorum
2023 yılında 'kesinlikle okumalısın' dediğiniz kitapları yazabilir misiniz rica etsem? Okuma listesi hazırlıyorum. Özellikle klasiklerden olursa mükemmel olur ama her tür kabulüm 😍🥰
Oğuz Yılmaz
Oğuz Yılmaz
Böyle güzel yorumları gördükçe gelecek kitabımı dört gözle bekliyor sabırsızlanıyorum valla hocam... Sonsuz teşekkürler ve saygılarımı arz ederek kariyer hayatınızda başarılarınızın daim olmasını temenni ediyorum :))😊
ᘻᗩᐺᓰŞᘿᒪᒪᗩ

ᘻᗩᐺᓰŞᘿᒪᒪᗩ

@Lastsummer26
·
31 Mayıs 2023 14:36
Kitap kargosu:);)
Bugün bu güzel kargoyu almanın mutluluğunu yaşıyorum. Kargo o kadar düşünceli ve özel hazırlanmış ki açmaya kıyamadım.🦋 yanında kahve ve çikolata sürprizine bayıldım teşekkür ederim
Oğuz Yılmaz
Oğuz Yılmaz
hocam okumak için sabırsızlanıyorum 🥰 Bu kitabin bana gelmesi bir tevafuk öyle demiştin, seni tanıdığıma çok memnun oldum
Okuyan us
Okuyan us
gönlünden kopan bu güzel hediye için teşekkür ederim, Bu kitabın bende hep bir anısı ve kıymeti olucak emin ol 😊🥰
Reklam
Aralık Etkinliği 30 Gün 30 Kitap
Everest açıkhava serisinin ilk 30 kitabını bu ay içinde okuyup yıllık okuma hedefimi 200 kitapla tamamlamak istiyorum. Hadi bakalım 🤓
31 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.