2

2023 Okuma Listesi

Önerilerinizi bekliyorum
2023 yılında 'kesinlikle okumalısın' dediğiniz kitapları yazabilir misiniz rica etsem? Okuma listesi hazırlıyorum. Özellikle klasiklerden olursa mükemmel olur ama her tür kabulüm 😍🥰
Bu il oxumaq istədiyim kitablar : 1. Agatha Christie "Noel kekinin gizemi"✅️ 2. Lev Tolstoy "Ṣeytan"✅️ 3. Elxan Elatlı "Ən yaxın planet"✅️ 4. Rövşən Abdullaoğlu "Bu şəhərdə kimsə yoxdur"✅️ 5. Çingiz Abdullayev "Mavi mələklər"✅️ 6. Qaraqan "Evakuasiya"✅️ 7. Gabriel Garcia Marquez "Vəba günlərində eşq"✅️ 8. Ernest Hemingway "Qoca və Dəniz"✅️ 9. Johann Wolfgang Von Goethe "Gənc Verterin iztirabları "✅️ 10. Jan Kristof Qranje "Qara yol"✅️ 11. Fyodor Dostoyevski " Əbədi ər " 12. Paulo Coelho "Veronika ölmek istiyor" 13. Stefan Zweig " Amok koṣucusu" ✅️ 14. Stefan Zweig " Bir kadının yaşamından 24 saat "✅️ Hələlik bu qədər.....
Reklam
Kitap okuma listesi
Şubat ay'ı kitap listesini yaparken çok heyecanlandım bu ay en bi çok sevdiğim uzak doğu edebiyatından ağırlıklı seçtim Han kang Beyaz Kitap Madeline Miller Ben, Kirke Mo Yan İri Memeler ve Geniş Kalçalar Yu Hua Kanını Satan Adam
Cüce ay şubat okuma listesi 📖🤓 Stefan Zweig / Olağanüstü Bir gece Han Kang / Beyaz Kitap Yu Hua Kanını Satan Adam Madeline Miller / Ben Kirke #okumalistem #maviayrac #kitapseverlertakiplesiyor #kitap #subat
Minik kütüphanemin en yeni üyeleri😍🤭
Reklam
31 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.