Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol
Eskilerden pek bir şey kalmadı. Zira hatırlayanlardan yaşayan yok artık.
Bir Zamanlar Anadolu'da (2011)
-Ya doktor, bir insan bir başkasını cezalandırmak için hakikaten kendini öldürebilir mi? -E zaten intiharların çoğu başka birini cezalandırmak için yapılmıyor mu Savcı Bey?
Sayfa 151Kitabı okudu
Reklam
"Sahip yok, kalp kırıklığı yok."
"Oyuncak Hikayesi 3'ü izlerken, terk edilen ve oyun odasının tiranı kesilen ayının, hayatta kalma felsefesini özetleyişi karşısında gözyaşlarına boğulduğumu anımsıyorum: "Sahip yok, kalp kırıklığı yok."
Sayfa 198Kitabı okudu
Kasaba (1997)
"Bu tarlalardan, bayırlardan kurtulmak için okumadın mı sen? Bütün bu bilgiler ne işe yarıyor anlamadım gitti."
aşk, psikoloji, dramatize ediş
"Hayat böyle bi şey işte. Belki de ayrılıklarla az acılı bi ölüm provası yapıyoruz. Ne kadar çok ayrılık, o kadar hazırsın ölüm acısına."
True Beauty
... Bazıları, kalbindeki arzunun ne olduğunu bilmiyor olabilir. Ve bazıları, isteklerini bilse de tereddüt edebilir. Fırsatlar, ani bir yaz fırtınası gibi ortaya çıktığında. Sadece hazırlıklılar, onları elde edebilir. ...
Reklam
Bne
“Zaten insan dediğin yediği her kazıktan sonra “Yok abi bundan sonra kimseye güvenmem ben,” deyip de her seferinde kazık yemeye devam eden bir canlı türüdür.”
Küsürat YayınlarıKitabı okudu
“Aşk bi' dengesizlik işi.”
Yarım kalan her şey tamamlanır
“Belki başka bi' zaman, başka bi' yerde. Sonuçta yarım kalan her şey tamamlanmaya muhtaçtır.”
O Gemi Gelecek
“Beklemekten vazgeçme sakın. O gemi bir gün gelecek…”
Reklam
morpheus - kadere inanır mısın neo? neo - hayır. morpheus - neden? neo - hayatımı kontrol edememe fikrinden hoşlanmıyorum.
"Umut. Korkudan daha güçlü olan tek şey, umuttur. Ama aynı zamanda hassas bir duygudur da. Kontrolden çıkabilir. Yangın gibi. Birazcık umut etkilidir. Çok fazla umut ise tehlikeli. Kıvılcım, kontrol altında tutulduğu sürece iyidir." - Başkan Snow
Sayfa 91 - Pegasus YayınlarıKitabı okudu
55 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.