1000kitap'ın Kapak Resmi

1000Kitap
İyi okumalar sevgili okurlar.
Webmasto.com ekibi 1k'yı Aralık ayının web siteleri arasında seçmiş. Kendilerine çok teşekkür ederiz. (Detaylar: http://www.webmasto.com/...siteleri-aralik-2016)

Bu arada bir süredir güncelleme yapmıyoruz diye sakın çalışmadığımızı sanmayın. Belki de çok büyük bir güncellemenin eli kulağındadır. :)
İyi okumalar ve mutlu seneler dileriz.

Okuma hedefleri
İyi geceler sevgili okurlar.
Okuma hedefleri bölümümüz aktif edilmiştir. Bu bölüm aracılığıyla senelik okuma hedeflerinizi belirleyebilirsiniz.

Hedefinizin hemen altında bu hedefi gerçekleştirmek için okumanız gereken ortalama kitap sayısı yazılmaktadır.

Ayrıca her sene için 'en çok okuyan okurlar' listemiz de aktif edildi. Hemen belirtelimki bu listeye de girebilmek için  yorum yazma kuralı geçerlidir. Mesela bu sene 100 kitap okuduysanız 2016'nın en çok okurlar listesinde yer alabilmeniz için en az 10 inceleme girmelisiniz.

Bölüm ile ilgili gizililik ve benzeri ek özellikler şu anda hala yapım aşamasındadır. Bu süreçte yapacağınız yorumlar bizim için yol gösterici olacaktır.

2016 hedefleri: https://1000kitap.com/hedefler?sene=2016

İyi okumalar dileriz.
1000kitap ekibi

1000Kitap'taki erişim sorunu üzerine
İyi günler sevgili okurlar.
1k ana sunucusunu an itibariyle yüzde 50 oranında büyüttük. Bu işlemi site geliştikçe periyodik olarak yapıyoruz. Normalde bu işlem, 1-5 dk sürerken bugün teknik bir kaç sıkıntı oluşunca yaklaşık 60 dk sürdü. Dolayısıyla da 60 dk'lık kesinti yaşandı. Merak etmeyin herhangi bir veri kaybı bulunmamaktadır. 1 saatlik ara vermiş olduk sadece. Umarız bir daha tekrarlanmaz bu durum.
İyi okumalar dileriz.

1000kitap tekrar paylaştı. 23 Eki 2016
7. Hikaye Tamamlama Etkinliği
7. Hikaye Tamamlama Etkinliği Geleneksel hikaye tamamlama etkinliklerimizin yedincisini gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bu seferki hikayemiz gizemle başladı ve bir polisiye/suç hikayesine dönüştü. 11.510 kelime ile en uzun hikayelerden birine imza atmış olduk böylece. Bu uzun soluklu hikayeyi bütünleştirilmiş olarak buradan okuyabilirsiniz.

Ahmed Yasir Orman Bey, 1000Kitap hakkında doyurucu ve çok güzel bir inceleme yazısı paylaşmış. Kendisine buradan çook teşekkür ederiz. :)
http://ahmedyasirorman.blogspot.com.tr/...-incelemesi.html?m=1

İyi Bayramlar :)
1000kitap'ı 1000kitap yapan başta emektar moderatörlerimiz ve kütüphanecilerimiz olmak üzere hepinizin kurban bayramını kutlarız sevgili okurlar.

Yeni kaydolan okurlar, E-posta onaylanması
Merhaba sevgili okurlar.
Son zamanlarda yeni kaydolan okurlardan "E-posta'mı ne zaman onaylayacaksınız?" benzeri mesajlar almaktayız. Bu ileti de bu sorular üzerine yazılmıştır.

1- E-posta onayı nedir?
E-posta onayı 1k'ya kaydolduktan sonra e-postanıza gelen postadaki bağlantıyı kullanarak e-postanızı onaylamanız işlemidir.

2- Posta gelmedi, ne yapabilirim?
Posta Spam/Gereksiz kutusuna düşmüş olabilir. O yüzden bu klasörleri de kontrol etmeniz gerek. Hiçbir şekilde posta gelmediyse şuradan (https://1000kitap.com/ayarlar/kullaniciadi) tekrar gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu işleme rağmen sorun yaşarsanız teknik ekibimiz ile şuradan (https://1000kitap.com/iletisim) iletişime geçebilirsiniz.

3- E-postamı onaylamazsam nasıl sorunlar oluşur?
E-postanızı onaylamadığınız sürece sizi takip etmeyen okurlara mesaj gönderemez, bu kullanıcıların paylaşımlarına da yorum yapamazsınız.
Ayrıca paylaşımlarınız "Yükselenler'de" gözükmez. Şifrenizi unutmanız durumunda şifre sıfırlama aşamasında sorunlar yaşayabilirsiniz.
Bildirimlerinizi mail üzerinden alamazsınız.

Başka sorunuz olursa iletişim kanalı üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İyi günler.

30 Ağustos Zafer Bayramı
Emperyalizmin yenilebileceğinin ilk kanıtlarından biri, dünya halklarına cesaret veren ve örnek olan, topraklarımızı işgalcilerden temizlediğimiz 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının ruhu şad olsun.

1000Kitap
İyi geceler sevgili okurlar. Etiketleme sistemimizde tasarım ve altyapı bakımından bir takım geliştirmeler ve iyileştirmeler yapıldı.
Bir de 29 Ağustos 2016 1k'nın en aktif günü olarak tarihimize geçti.
(bkz: 16 bin ziyaretçi)
İyi geceler dileriz. :)

1000Kitap
İyi geceler sevgili okurlar.
Gönderi yorumlama sistemimiz baştan yenillendi.
Başlıca yenilikler şöyledir:
1- Yorum yanıtlama özelliği aktif edildi.
2- Yorumları sıralama özelliği getirildi.
3- Yorumlara sayfalama özelliği getirildi.
4- Tasarım olarak daha modern bir takım geliştirmeler yapıldı.
İyi okumalar dileriz,
1000kitap ekibi.

1000Kitap
Merhaba sevgili okurlar. 15 dakikalık bir altyapı güncelleme işleminden dolayı erişim kesildi. Güncelleme tamamlandı. Herhangi bir veri kaybımız bulunmamaktadır.
İyi okumalar.

1000Kitap
İyi geceler sevgili okurlar. Yeni site içi arama sistemimiz aktif edildi. Artık sitedeki bütün içerikleri tek yerden, hızlıca arayabilirsiniz.
Haber verelim dedik. :)

1000Kitap
Merhaba sevgili okurlar. Yeraltı Edebiyatı ile 1000Kitap üzerine bir röportaj yaptık. Keyifli okumalar dileriz.
http://www.yeraltisakinleri.com/...i-ile-roportaj-ozel/
resim

1000Kitap
İyi geceler sevgili okurlar. Tamamını bu iletiye sığdıramayacağımız büyük, küçük bir dizi güncelleme yaptık 1000Kitap'ta. Bunların en önemlisi yeni 'Keşfet' sayfamız. Keşfet sayfasını ismine yakışır bir şekilde 1000Kitap içeriklerini keşfedebileceğiniz şekilde dönüştürdük.
Buyrun kurcalayın. :)
Sizden ricamız yeni sayfalarda denk geldiğiniz hataları, mesajlar ya da yorumlar aracılığıyla bize bildirin.
İyi okumalar dileriz.