1000kitap'ın Kapak Resmi

İyi günler sevgili okurlar. Son günlerde kapatılan bir kaç hesap ile ilgili bir yanlış anlaşılma olmaması adına bir açıklama yapmak istiyoruz.

Söz konusu kapatılan hesaplar, ek sahte hesap açıp kendi paylaşımlarını beğenmek yoluyla 1000Kitap'ı ve siz okurlarımızı manipüle ettikleri için kapatılmıştır. Bu kişiler tarafından şimdilik tespit edebildiğimiz 50'den fazla hesap açılmış olup, bu hesaplardan da 'gerçek hesaplar'ın paylaşımları sürekli olarak beğenilmiştir. Bu sayede de 'Dünün en beğenilenleri', 'Öne çıkanlar' gibi sayfalarımız aracılığıyla haksız bir şekilde üst sıralara çıkmışlardır.

Bu soruna müdahale konusunda biraz geç davrandığımız için siz değerli okurlardan özür dileriz. Çünkü bu tür manipülasyonlar öncelikle siz gerçek okurların emeklerine bir hakarettir. Bu durumun önüne geçmek için daha kalıcı çözümler geliştirmeye başladık.

İyi okumalar dileriz.
1000kitap ekibi

1000Kitap Android & IOS uygulamaları güncellemesi
Merhaba sevgili okurlar. Uygulamalarımız için birer güncelleme yayınladık.

Bu güncellemede;
-İlk açılıştaki yavaşlığı giderdik.
-Fotoğraf yüklerken kırpabilme özelliğini tekrar etkinleştirdik.
-Anlık kapanmalara da sebep olan bazı küçük hataları giderdik.
Bu güncellemeyi yüklemenizi önemli öneriyoruz.

Google play: https://play.google.com/...com.binkitap.android
App store: https://itunes.apple.com/...tr&ls=1&mt=8

1000Kitap IOS Uygulaması :)
İyi günler sevgili okurlar. Nihayet IOS uygulamamız yayınlandı. Geri bildirimlerinizi heyecanla bekliyoruz.
https://itunes.apple.com/...tr&ls=1&mt=8

Not: Yukarıdaki bağlantı aracılığıyla doğrudan uygulama sayfasından indirebilirsiniz. App Store aramalarında ise şu anda gözükmemektedir. 24 saat içinde aramalarda da gösterilmeye başlayacaktır.

1000Kitap planlı altyapı güncellemesi
Düzeltme: Değerli okurlar hazırlıklarımız devam ettiğinden dolayı saatler 02:00 - 04:00 olarak güncellendi.
--
İyi geceler sevgili okurlar.
Bu gece saat 01:00 ile 03:00 arasında bir planlı alt yapı güncellemesi yapacağız. Bu nedenle maalesef bu saatler arasında 1000Kitap'a erişim kesilecektir. Bu güncelleme sayesinde daha güçlü ve daha güvenli bir alt yapıya kavuşmuş olacağız.
Çevreye verdiğimiz zararlardan dolayı özür dileriz.
1000kitap Belediyesi. :)

1000Kitap 2.1.0 güncellemesi
Merhaba sevgili okurlar. Dün gece itibariyle 2.1.0 güncellememiz yayınlandı. Bazı cihazlarda yaşanan ilk açılıştaki ve uygulama içindeki ani kapanma sorunu giderildi. Ayrıca performans ve hızda da geliştirmeler yapıldı. Google Play Konsolu üzerinden kontrol ettiğimiz zaman şu anda 2.1.0 sürümünü yükleyen okurlarda bir kilitlenme sorunu olmadığı görülüyor.
Değerli geri bildirimleriniz için çok teşekkürler.
İy okumalar dileriz.