Fatma Şahin
mesaj-gonder
coklupaylas
ucnokta_yatay-1
TAKİP ET
Fatma Şahin
@Bibliosmia_1
'' İkili bir yaşam sürüyordum. Gerçek benliğimle, başkalarının gördüğü 'ben' arasında dağlar vardı.''
kamera
Simone de Beauvoir
egitim
.
dogum-gunu
1998
v3_profil_bos
120 okur puanı
gecmis
27 Şub 2015 tarihinde katıldı
ŞU ANDA OKUDUĞU KİTAP
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Biz, kadınlara yöneltilen saldırıların çokluğu ve sertliği karşısında yılmayacağımız gibi; ne ‘sahici kadın’a yağdırılan çıkarcı övgülere kanıp aldanacağız ; ne de paylaşmaya yanaşmadıkları alın yazısının erkeklerde uyandırdığı coşkunluğa kapılacağız.
kamera
Simone de Beauvoir
v4_retweet_dolu
Fatma Şahin
tekrar paylaştı.
YENİ BİR KÜTÜPHANE KURALIM MI ?
Son kitap yardımının üzerinden bir yıl geçti ve yeni bir okulumuzu kitapla buluşturma vakti geldi. Bu sene herkes için zorlu geçiyor, asıl bu süreçte öğrencilerimizi kitapla buluşturmaya gayret etmeliyiz diyerek elimizi taşın altına birlikte koyalım. Ben 25 kitap bağışlama sözüyle kampanyayı başlatıyorum... Sizlerin de desteklerini bekliyorum. ( Daha önceki yardımlarımız için inceleyebilirsiniz. #62072716 ) Okulumuz MUŞ Varto ilçesine 25 km uzaklıkta bulunan Kaynarca İlkokulu ve Kaynarca İmam Hatip Ortaokulu İlkokulda 70 öğrenci 5 öğretmen 5 sınıf var Ortaokulda 200 öğrenci 15 öğretmen 8 sınıf var
kamera
İLKER DEMİRTURAN
Türkçe Öğretmenimiz İlker Demirturan aynı zamanda müdür yardımcısı. Öğretmenimizin okul için uygun gördüğü kitapları bir liste haline getirdi. Ayrıca maddi olarak kumbaramıza bağış yapabilir (toplanan bağışlar ile her aybaşında kitaplar alınıp okullara gönderiliyor) veya kitapları kendiniz temin edip vereceğimiz adrese gönderebilirsiniz. (Listeden kitap alanlar bize söylerse, alındığını belirtir diğer kitapları aldırabiliriz). Şimdiden yüreğinize sağlık. Bu iletiyi paylaşarak yardımda bulunabilecek arkadaşların da görmesini sağlayabilirsiniz. Kitap listemizi yorumda belirtiyorum. Sizler de alacağınız kitapları yorum olarak yazabilirsiniz.
665 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
;