Asst. Prof. Dr. Bengi Deren

Asst. Prof. Dr. Bengi Deren
@Dr_Deren_Saka
[MSc]ARCH. | [PhD]CE. | T.TEACH | ☤ 🪽 You may be 'Idiot', you may live in a dream world and you may be blind, but I am nothing but an experience that gives the opportunity for idiots to think they are smart, I never have been love...
Sabitlenmiş gönderi
🏹Üreten, başarılı kadınları seviyorum. Parmağınıza taktığınız yüzüklere degil yakanıza taktığınız yıldızlara güvenin.✏️𝓓𝓮𝓻𝓮𝓷៚.
Reklam
Kitaptan daha çok yazarın asıl mesleği ve yaşı yerden yere vurulmuş. Manken olsa kime ne marangoz olsa kime ne ya da çöpçü. Bunlar yazamaz mi? Düşünemez mi? Gereksiz bir horgorme. " Yazsan yazsan sen de anca bunu yazarsın" deyip geçilmiş. Senaryodan kitaba dönüştürüldüğü tahminlerde. Evet, yuzeysellik de bir o kadar kendini belli ediyor. Tıbbi-pskiyatrislerden destek alınıp yazılmadığı aşikar alinsa da yoldan gecerken bir ugranilmis. Ancak 'Bu yasa bunca kitap sigdirdigina göre çalakalem yazmış işte birseyler" mantığı ile de bakilmamasi gereken bir kitap. Bu arada Sanrı ( hezeyan) İddia ediyorum toplumda 700.000 binden fazla var. Hangi sene araştırma yapılmış ya da bunlar hastanelere gidip recetelendirilenlerin istatigi midir? Tartışılmalı..

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
Bilimsel araştırma için ilk şart: uygun ortamdır. Daha sonra neyi neden araştırmak istediğiniz ve farkınız. Böyle dertleri olmayanlar da amniyon kesesinde gelişimlerini tamamlamaya çalışıyor.
Reklam
Bilsem ki dogurmadigi, düşen cocugu var onu bile kullanacak. Çünkü patolojik varı ile yoğu ile ..
Bir ingilizce ogretmeninin 7 arkadaşın hayatını nasıl da degistirebildigi.. öğretmen
Asst. Prof. Dr. Bengi Deren tekrar paylaştı.
"Köylü benim ana vatanımdır. Kim ki anavatanını sevmez, o ki haramzadedir.."
Reklam
Narsizim Temeli'nden :
Kadın " düzelir mi" diye ısrarla bir kaç kere sormuştu. Bir hobi edinse, sevdiği yemekleri yapsam, tatile gitsek... -Bunun senin ona adadiklarinla ilgisi yok. Yaratılışı böyle. Peki sen bu musun?
654 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.