1000Kitap Logosu
Kağan KÜÇÜK
TAKİP ET
Kağan KÜÇÜK
@KaganKucuk
İnşaat Y. Mühendisi
Yüksek Lisans
Osmaniye
43 okur puanı
17 Ağu 2020 tarihinde katıldı.
ŞU ANDA OKUDUĞU KİTAP
87
Kitap
29
İnceleme
4
Alıntı
0
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Kağan KÜÇÜK
Semerkant'ı inceledi.
318 syf.
·
2 günde
·
1/10 puan
SAFSATA!!!
Kitap baştan sona abd uşaklığı yapan diğer tüm devletleri yeren bir yapıt. Tarihimizin en önemli şahsiyetlerine ağza alınmayacak yakıştırmalar yapıp, Türk milletini barbar, yağmacı, tecavüzcü olarak anlatan bir safsata. Türklere, ruslara, ingilizlere sömürgeci deyip, abd’ye demokrasi elçisi, sömürge karşıtı vs vs güzellemeler yapan bir yazar tarafından kaleme alınmış. Okumayın hatta lanetleyin bu kitap müsveddesini.
Semerkant
8.4/10
· 41,4bin okunma
Okuyacaklarıma Ekle
1
Kağan KÜÇÜK
Sessiz Hasta'yı inceledi.
320 syf.
·
2 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Tek kelimeyle muhteşem bir kitap. Su gibi akıp gidiyor ve insanı her kelimesinde farklı bir duyguya yönlendiriyor. Fazla bir şey yazmanın manası yok. Kesinlikle okuyun. Kitaplar en iyi dostlardır. Keyifli okumalar:)
Sessiz Hasta
8.8/10
· 408 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
Kağan KÜÇÜK
İnce Memed 2'i inceledi.
459 syf.
·
5 günde
·
1/10 puan
İlk kitabına bakacak olursak sınıfta kalmış bir kitap. Halkın gözünde kahraman olmuş bir karakterin bu kadar mıy mıy olması şahsen benim hiç hoşuma gitmedi. Ayrıca tüm kötü karakterlerin kişilik özelliklerinden bahsedilirken 5 vakit namaz kılardı, dini bütündü vs. gibi ayrıntılara yer verilmesi iyi niyetle anlatılmaz. Alenen İslami değerleri ayaklar altına almış bir kitap. Yazık
İnce Memed 2
9.2/10
· 16,9bin okunma
Okuyacaklarıma Ekle
2