1000Kitap Logosu
Şeyda Nur ERGÜL YAYLI
TAKİP ET
Şeyda Nur ERGÜL YAYLI
@Mazi_
9 okur puanı
10 May 2020 tarihinde katıldı.
7
Kitap
7
İnceleme
0
Alıntı
0
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Şeyda Nur ERGÜL YAYLI
Kur’an Mucizeleri'ni inceledi.
112 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
7’den 70’e tavsiye bir kitap içeriğine bayıldım. Kuran mucizeleri bilimsel örneklikler üzerinden anlatılmış. Nefes alan sabahlardan aşılayıcı rüzgarlara , uzaydaki yumurtadan genişleyen evrene, Demirin gökten inmesinden insanın yaradılışına kadar bir çok mucize... okurken “sübhanallah” demekten kendinizi alıkoyamıyorsunuz. Bir hocamız “zaman yaşlandıkça Kuran gençleşiyor “demişti hiç unutmam. Herkese tavsiye ederim
Kur’an Mucizeleri
9.5/10
· 26 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
1
160 syf.
·
Beğendi
·
8/10 puan
Masalı seven büyük küçük herkes için :) küçükleri uyutmak değil onları uyandırmak için yazılmış harika masallar dizisi. Masal seven dostlara tavsiye
Kam Ana
9.5/10
· 10 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
1
Şeyda Nur ERGÜL YAYLI
Beş Sevgi Dili'yi inceledi.
226 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Yeryüzünde bulunan herkesin okuması gereken bir kitap. Her birimizin ayrı ayrı baskın sevgi dilleri olduğunu anlatıyor. Birimizin sevgi dili başka iken diğerimizin bambaşka birşey olabilir ve birbirimizi anlamayışımızın en önemli sebebi bu olabilir. Sizin sevdiğiniz şeyi eşiniz sevmiyor olabilir ve buna onu zorlayamazsınız ama kendinizi ifade edebilirsiniz demek istiyor yazar. Bence eşler arasında bu kitabı tek taraflı okumak çok fayda sağlamaz ama birlikte okumak hayatlarındaki her şeyi değiştirebilir. Bana kalırsa sadece evli çiftler değil herkes okumalı. Sosyal ilişkilerimizde de karşımızdaki insanın sevgi dilini bilirsek daha sağlıklı ilişkiler kurabiliriz.
Beş Sevgi Dili
8.7/10
· 3.835 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
Şeyda Nur ERGÜL YAYLI
Sur Kenti Hikayeleri'ni inceledi.
158 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Uzun zamandır bi kitap beni böylesine etkilememişti. Farklı farklı birçok hikayenin ortak bir dili vardı. Belki en çok bu etkiledi beni. Okurken bitmesin istedim ,daha çok tanımak istedim Sur Kenti’ni...Bazen de her satırını çizmek istedim. O kadar içimdendi ki satırları... İnsan dedim bu lafları hangi acıyla hangi yarayla yazar ki ? Hızlı hızlı okuyup her şeyi hemen öğrenmek isterken, yudum yudumda sindirmek istedim. Bir çok zaman defalarca okudum aynı satırları. Acaba dedim bir kere daha okusam daha iyi hisseder miyim yaşananları ? Velhasıl siz de okuyun sizde hissedin isterim.
Sur Kenti Hikayeleri
8.6/10
· 781 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
9
Şeyda Nur ERGÜL YAYLI
Fabrika Ayarı'ı inceledi.
160 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Zamanın akıntısına kapılıp da akıntıda sağa sola yalpalandığımız bir devrin içindeyiz. İşte tam da şimdi durup düşünme vakti. Ânı yakalama ,kıymetini bilme ve zararın neresinden dönülürse kâr olduğunu hatırlama zamanı. Bekir abi sormuş,Hayati İnanç Bey cevaplamış, yetmemiş sohbetlerine bizi ortak etmişler. Alın çayınızı kahvenizi sohbete iştirak edin, fabrika ayarlarınızı kontrol edin. Okuyun,okutturun ,hediye edin..
Fabrika Ayarı
9.3/10
· 4.617 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
9