1000Kitap Logosu
Mustafa Okutan
TAKİP ET
Mustafa Okutan
@MustafaOkutan
instagram.com/kitapokufotografcek facebook.com/okutanmustafa twitter.com/okutan03 youtube.com/user/okutan03 Güzel düşün,gör,duy,hisset,konuş,kokla Kötüye iyilik ile dön oku oku #reklam #işbirliği yapılır
399 okur puanı
16 Tem 2019 tarihinde katıldı.
259
Kitap
121
İnceleme
287
Alıntı
1
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Sabitlenmiş gönderi
Çok Okuyan Çok Gezen
Çok okuyanın, çok gezenden daha fazla bildiliğini düşünüyor, "Çok Gezen"i bir hayli fazla bulmakla birlikte "Çok Okuyan" bulabilmekte zorluk çekiyor, bu yüzden söz konusu tezini, denek kullanmak suretiyle, bilimsel olarak ispatlamıyor. Bu güçlü tezini kanıtlayamamanın acısını ta yüreğinde hissediyor. Ülkemizde, ne yapıp edip "Çok Okuyan" sayısının artması gerektiğini şiddetle inanıyor.
41
Mustafa Okutan
Seyyahların Kitabı'ı inceledi.
319 syf.
·
16 günde
·
Beğendi
·
7/10 puan
Yolculuk
Ahmet ve Bekir'in yolculuklarını okuyorum. . . . Ahmet akşam vakti ile yolculuğa çıkar. Daha yolculuğun başında bir arkadaş edinir. Bu köylünün hırsız olarak adlandırdığı köpektir. Elindeki ekmekle bir parça peynirini köpekle paylaşan seyyah kendine yol arkadaşı bulmuştur. . . . Bekir ise aradığını bulmak için tüm dünyayı dolaşmaktadır.
Seyyahların Kitabı
Okuyacaklarıma Ekle
5
250 syf.
·
7 günde
·
Beğendi
·
6/10 puan
Kimsesizlik
Hayat hayatının baharında ilk aşkının ona kaldırmasından dolayı kendini hayat kadını olarak bulmuştur. Sadece özel müşterilere hizmet veren bir escort tur. #hayat elif.bustan . . . Ailesiz büyüyen ve ninesi tarafından büyütülen Hayat, üniversite hayatindan sonra yanlış tercihleri ve kimsesiz kalması sonucu dolandırılmış ve zorbalıkla erkeklere pazarlanmaktadır. . . . Bu durumdaki bir kadın kendisine iyi davranan Cüneyt'e aşık olur. . . . Yeni tanıştığı müşterisi ona çok iyi davranmış ve imkansız bir şey gerçekleşmiş. Evlenme teklifi yapmıştır. . Baba baskısı ile hovardalığı bırakıp yeni bir hayata başlamak isteyen Emir, sahte bir evlilik yapar. . . .
Hayat
6.0/10
· 3 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
6