1000Kitap Logosu
Ünal Sökükcü
TAKİP ET
Ünal Sökükcü
@Unalunal
Albaydım youtu.be/00Shw8sc3bY Ünal Sökükcü (@UnalSkkc) adlı kişiye göz at: twitter.com/UnalSkkc?s=08
Kuleli Askeri Lisesi, Kara Harp Okulu (Makine Mühendisliği), Selçuk Üniversitesi Yüksek Lisans (İşletme-Yönetim ve Organizasyon), Anadolu Üniversitesi Adalet Yüksek Okulu.
Tuzla/İstanbul
199 okur puanı
25 Eyl 2018 tarihinde katıldı.
211
Kitap
72
İnceleme
290
Alıntı
0
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Sabitlenmiş gönderi
Ünal Sökükcü
Albaydım'ı inceledi.
252 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
İnsan kendi kitabını beğenmezse, kitaba ayıp olur, kitabın kalbi kırılır. Hem okudum, hem de yazdım. Ben beğendim, oradan, buradan bir çok şeye değindim. Umarım siz de beğenirsiniz. Tanıtım videosu. youtu.be/00Shw8sc3bY
Albaydım
5.5/10
· 1 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
1
81
Ünal Sökükcü
bir alıntı ekledi.
Devlet ve hükümet iki ayrı mekanizma. Hükümet, seçili olduğu süre zarfında ve yasalar çerçevesinde devlette hükmü geçen siyasi parti demek. Tersinden söyleyecek olursak, devlet hükümetlere oyuncak edilmeyecek, devamlılığı olması gereken bir müessese. Sözünü ettiğim iki yapı, yani hükümet ve devlet, makul ölçülerde birbirini, öte yandan birbirlerine karşı kendilerini korumak zorunda.
4
Ünal Sökükcü
bir alıntı ekledi.
Bu ülkeden daha çok siyaset konuşulan başka bir ülke var mıdır? Meseleleri çözülmemiş bir ülkede yaşıyoruz. Her kuşak üstesinden gelemediği ya da gelmek istemediği konuları kendinden sonraki kuşağa havale ediyor. Çocuklarımız dünyaya gözlerini, bizim halledemediğimiz tartışmalı konularla açıyor. Bugün tartıştığımız hiçbir konu yeni değil.
2