aghaeff.s

aghaeff.s
Смерть — это только начало.
Səhv etmək ən asand şeydir, düzgün olmaq ən çətin. Oшибаться – самое легкое, быть правым – самое трудное.
Tatil planı hazırsa sıra okuma listenizde!
Bu yaz yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz kitapları sizin için bir araya getirdik. 💬 Siz olsanız bu listeden hangisiyle başlardınız?
Dünyada ən gözəli ölümdür, biz İnsanlar nə qədər ölümdən qorxsaqda qəbul etmək lazımdır, bütünlüklə hamı ölümə məhkumdur, heç bir İnsan əbədi deyil bu dünyada, əbədi olan bir bizim ruhumuz, bir bizim etdiyimiz əmələr olacaq. Самое прекрасное на свете - это смерть, как бы мы, люди, ни боялись смерти, мы должны ее принять, каждый обречен на смерть, ни один человек не вечен в этом мире, вечными будут только наша душа и наши действия.
Ölümü küçümseme, seve seve karşıla onu, çünkü o da doğanın istediği şeylerden biridir.
Evrenin varlığını bilmeyen, kendisinin de varlığını bilemez.
İnsanlar bir biri için dünyaya gelmişlerdir, bu yüzden eğit ya da katlan onlara.