cadininnkazani

cadininnkazani
@cadininnkazani
540 syf.
9/10 puan verdi
·
3 günde okudu
Dikenler ve Güller Sarayı
Dikenler ve Güller SarayıSarah J. Maas
8.3/10 · 3.249 okunma
Her şey planım dışında gerçekleşiyor ve tam olarak hayal edemediğim bir geleceğe doğru hızla ilerliyordum. Hayat sanatı taklit ediyordu, hayat da sanatı taklit ediyordu, sanat da hayatı taklit ediyordu.
Sayfa 253Kitabı okudu
Şubat ayında güneş daha hızlı doğuyordu. Sanki güneş de fazla zamanı olmadığını biliyormuş gibiydi.
Sayfa 240Kitabı okudu

Okur takip önerileri

Tümünü gör
"Babanla evliyken, ben de senin gibi hissettim. Her şeyi mükemmel yaparsam mutlu olacağımı düşündüm." "Ama anne, den mükemmelsin." "Öyleyim değil mi?" dedim ve ikimiz de güldük. "Aşk, kazanman gereken bir şey değildir. Baban bizim yüzümüzden gitmedi, kendi tercihiydi."
Sayfa 237Kitabı okudu
Belki de insanlar bir araya geliyordu, sonra yollarına devam edip o yaşadıklarını bir yere hapsediyorlardı. Belki de sahip olduğumuz şey, bir kitaba gömdüğümüz, doğum günlerimizde çıkarıp üzerine düşündüğümüz gizli bir sırdan ibaretti.
Sayfa 225Kitabı okudu
Hayat böyleydi işte, acı yanları da vardı tatlı yanları da.
Sayfa 216Kitabı okudu
"Birinin seni terk etmesi kendi kendini düzelen bir problem bence. Neden kalmak istemeyen biriyle birlikte olmak isteyesin ki?"
Sayfa 189Kitabı okudu
İnsanların beyni böyle yıkanmaz mıydı? Onları uykudan mahrum bırakıp bir sürü yalanla besleyerek?
Sayfa 178Kitabı okudu
Eski anıların en iyi panzehri yenilerini oluşturmaktı.
Sayfa 171Kitabı okudu
Onun nefretini ödünç alıp kalbime enjekte etmek istiyordum. Öfke hissettiklerimden daha iyi gelirdi.
Sayfa 165Kitabı okudu
"Hiç benlik bir hareket olmadığını söylemeye çalışıyorsan, sana daha fazla katılamazdım. Sanki geçici bir delilik falan yaşadım." "Bazen aşk böyle bir şeydir," dedi.
Sayfa 164Kitabı okudu
Aşk filmleri yazmayı bu kadar kolay kılan şey böyle bir evliliği izleyerek büyümekti belki de. Ailem beni bazı insanların gerçekten birbirleri için yaratıldığına ve mutlu, kolay bir evliliğin mümkün olduğuna inandırmıştı. Birbirini seven ve aynı yöne bakan iki insan harika bir hayat kurabilirdi.
Sayfa 162Kitabı okudu
Annem bir keresinde bana, "Mutlu bir evliliğin sırrı şudur; sen ona yüzde yüz on verirsin ve o da sana yüzde yüz on verir," demişti. Bu ifadenin matematiksel imkansızlığına rağmen, duymayı hep sevmiştim.
Sayfa 162Kitabı okudu
İhtiyacım olan son şey, birinin bana morfin serumuyla sahte umutlar aşılamasıydı. Aslında bariz olan gerçeklerle yüzleşmeli ve yoluma devam etmeliydim.
Sayfa 157Kitabı okudu
Ne ara Bay Darcy'nin gelmesini umarak kırlarda dolaşan Elizabeth Bennet'a dönüşmüştüm?
Sayfa 149Kitabı okudu
2.066 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.