• Selamlar! Daha sağlam bir çekiliş ile aranıza geri döndük! Bu seferki çekilişimizin teması "sorgula".

  1000Kitap sitesindeki değerli okurlar için bir kitap çekilişi yapmak daha geldi içim"iz"den. Bu sefer içimizden diyorum çünkü çekilişi ben Oğuz Aktürk ve arkadaşım Tuco Herrera olmak üzere 2 kişi olarak düzenliyoruz, 2 kişi olarak sorguluyoruz. Beraber oturduk, konuştuk, ne yapabiliriz, ne edebiliriz diye, sonunda böyle bir şeyler çıktı.

  Çekiliş sonucunda kitabı okumamış olan 5 kişiye Trevanian'ın "Şibumi" kitabını hediye edeceğiz. İkimiz de bu kitaptan çok etkilendik, ikimiz de bu kitabı çok seviyoruz ve ikimizin de hayatlarımızda okuduğu en iyi kitaplardan biri. Okumamış olan kişilerin de bu kitapla tanışmasını, hayatı, içindekileri ve en önemlisi de kendilerini daha çok sorgulamalarını istiyoruz.

  Hediye kitap çekilişimize katılmak için ise bu gönderinin veya arkadaşımın gönderisi olan #16670014 altına herkesin hayatlarında neyi sorguladıklarını veya sorguluyor olduklarını yazmalarını istiyoruz. İkimizden herhangi birinin gönderisine yazmakta serbestsiniz, isterseniz ikimize de farklı şeyler yazabilirsiniz, tercihinize kalmış. Hatta bu tercihinizin farklılığı bile şu an sorguluyor olduklarınızın bir sonucu olabilir, kim bilir? Sadece herhangi bir şeyi sorgularken ne hissettiklerinizi, neden ve nasıl sorguladığınızı, sorgulamanızın yöntemlerini çok merak ediyoruz.

  Daha çok kişinin neyi, nasıl, neden sorguladığını merak ediyorsanız paylaşabilirsiniz.

  Son tarih 1 Haziran. Şimdiden bol şans! :)

  Not: Kargo ücreti bize aittir.