216 syf.
9/10 puan verdi
·
Beğendi
“Beni siz delirttiniz!” diyordu rahmetli Cem Karaca… Akı| sağlığını yitirenler anlamlandıramadıkları dünya olayları ve insanaları sebebiyle yitiriyor akıllarını tıpkı Veronika gibi… Farklı coğrafyada bildiğim sıkıntıları yaşayan insan hikâyelerini seviyor ve heybesinde hikâyeler biriktirenlere okumalarını şiddetle tavsiye ediyorum. 🩵Bu dünyada hiçbir şey rastlantı sonucu meydana gelmez. 🩵İnsanlar mutlulukla başa çıkamıyorlar bir türlü. 🩵İnsanların mutluluk olasılığı ne kadar yükselirse mutsuzlukları da o kadar artıyor. 🩵İnsan hiçbir şeye alışmamalı. 🩵Tinsel yolculuğun iki zor sınavı vardır: Gereken ânı bekleyecek sabî ve karşılaşılanlardan hayal kırıklığına uğramayacak cesaret! 🩵Adalet. Hukuk. Her ikisi de masumları korumak açısından çok gerekli olmakla birlikte, her zaman herkesi hoşnut edecek biçimde işlemezler.
Veronika Ölmek İstiyor
Veronika Ölmek İstiyorPaulo Coelho · Can Yayınları · 202076,7bin okunma
Reklam
Deniz ,yusuf ,hüseyin
Cem Karaca 'nin şarkısı :"küçük kardeş bu yıl siyasal'a gidecek, Paltoya para yok ki ,o da parka giyecek." Aklımda, "iyi bir parkayi nereden bulurum" düşüncesi ,kucağımda, sürekli sürgün yemekten usanmamış Ecevitçi dayımın, kendi ifadesiyle ,okuyup bilinçleneyim diye verdiği kitap. "Deniz ,yusuf ,hüseyin, Darağacında Üç Fidan.
Sayfa 27 - IletişimKitabı okuyor
Cem Karaca'nın neden Gülhane Parkında Ceviz ağacı olmak istediğini anlamamızı sağlayacak bir kaç kare arşivlendii😅 Bana kalsa lale olmayı tercih ederdim.. erkekler odun sınıfı seviyor demek ki.🤭
Allah ŞAHADETLERİNİ kabul etsin.
MEKANLARI CENNET OLSUN 2015-2016-2017 YILI TEMMUZ AYINDAN BERİ 1170 VATAN EVLADI ŞEHADETE ERDİ 1-ŞEHİT POLİS MEMURU BÜNYAMİN TORĞUT 2-ŞEHİT POLİS MEMURU OKAN ACAR 3-ŞEHİT POLİS MEMURU FEYYAZ YUMUŞAK 4-ŞEHİT UZMAN ONBAŞI MÜSELLİM ÜNAL 5-ŞEHİT ASTSUBAY MEHMET YALÇIN NANE 6-ŞEHİT POLİS MEMURU TANSU AYDIN 7-ŞEHİT ASTSUBAY İSMAİL YAVUZ 8-ŞEHİT UZMAN
Güzel İnsanlar Islak Islak özlenir...
Güneş'te demlerim senin çayını, Yüreğimden süzer öyle veririm. Ya Cem Karaca'dan önce gelmiş olsaydık dünyaya. Ah ne şanslıyız ki Cem' ler Barış' lar tanıdık.
Reklam
Cem Karaca'nın da dediği gibi ;
Dünyada gerçek anlamıyla sevilecek bir şey varsa o da Yüce Allah'tır.
1.500 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.