Giriş Yap
182 syf.
·
4 günde
·
8/10 puan
Kaderde ne var ise başa o gelir (s.59).
"Yine Mustafa KUTLU, yine yitik bir yaşam öyküsü... Kitabımızın karakteri Zehra. Kaderin bir güldüğü ama güldüğünü iki misli ağlattığı Zehra... Kitap iki bölümden oluşuyor. Birinci bölümde hayatın kendisini savurduğu kötü kader içinde kendine olan güvenini kaybetmeyen Zehra'nın yaşadığı zorluklar. İkinci bölümde ise hayatın kendisine sunduğu kötü günleri geride bırakıp huzurlu, mutlu yeni bir hayata adım atan Zehra'nın yeni hayatında yaşadığı olaylar. Zehra, küçük bir kasabada ailesiyle birlikte yaşayan cesur, kararlı bir kızdır. Ama kaderin kendisine oynadığı oyun onu kasabasından, ailesinden uzaklaştırır. Yaşadığı bir çok zorluğu atlatarak yeni bir hayata adım atan Zehra'yı da bu kez geçmişi bırakmayacaktır. Yer yer şaşırtan kitap klasik Mustafa KUTLU sonu ile bitiyor. Son olarak kitap ile ilgili şunu söylemek istiyorum: Yazarın usta kalemini konuşturduğu, yalın ve akıcı bir dille yazdığı kitap, olayların hızlı akışı sayesinde kısa sürede bitirebileceğiniz bir kitap. Şimdiden iyi okumalar..."
Kapıları Açmak
8.6/10 · 1.980 okunma
Reklam
168 syf.
·
5 günde
·
Beğendi
·
Puan vermedi
Sevgili kitap sever ve okuyucu dostlarım; 1000kitap.com/destekyayinlari ndan çıkan 1000kitap.com/dokmenhatice kaleminden #çocuksusarsensusma #kitapönerisi ile hepinize merhabalar. #kitapkonusu #kitapyorumum Aziz küçük yaşta istismara uğrar ve annesi tarafından olay hiç olmamış üstü örtülür. Annesi yemin ettirir kimseye anlatma diye. Susturulmuş bir çocuk hayatına nasıl devam etti? Yazar olmak istedi hep ve yazdı öykülerini Bircan adıyla. Kendi öyküsünü yazmamak için çok direndi ama olmadı onu da yazdı en sonunda. Acı dolu , sarsıcı bir roman okumaya hazır mısınız? Konuşulmayan, paylaşılmayan ve kimselere anlatılmayan acılara içeriden bakmak için yeterince cesaretli misiniz? Cesur kalemli yazarımızın üçüncü kitabını okudum ve kesinlikle #tavsiyeediyorum
“Zafer cesur davrananlarındır!”
Öteki, Fyodor DostoyevskiSayfa 36 - Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları, 19.Basım
...onunla göz göze gelmeyi ne kadar çok istemediğimi fark ettiğimde kendimi geriye bakmaya zorladım. Büyük ya da küçük hiçbir şeyde korkaklık yok, çünkü küçük şeylerden kaçmaya başlarsanız, daha büyük şeylere yayılabilir. İşim ve sadece kendim için cesur olmam gerekiyordu.
Ölü Buz, Laurell K. HamiltonSayfa 254 - Anita
Reklam
Aklına hizmet etmen için cesur olman lazım.
Keşke, Sema SoykanSayfa 36 - Alfa
Reklam
2
1000
10bin öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42