Emre Şeyda'nın Kapak Resmi
Emre Şeyda tekrar paylaştı. 2 saat önce

1000 Kitap İmza Günleri
1000 kitap imza günlerinin beşincisinde beraberiz.

Bugünkü yazarımız, sitemiz üyelerinden
Emre Şeyda ve yeni çıkan kitabı

Bir Cimrinin Günlüğü

Toplamda 3 imzalı kitabımız var. Eğlenceli bir öykü kitabıdır. Bende sizlerle beraber okuyacağım.

Kitabımızı okumak isteyip inceleme yazabilecek olanlar yoruma cimri yazabilir.

3 tl PTT kargo ücreti tarafınızdan ödenecektir.

Üçüncü kitabım olan Bir Cimrinin Günlüğü adlı mizah hikayesi kitabım yayımlanmıştır. Bu sene çıkardığım üçüncü kitabım oldu. Çok mutluyum. Darısı diğer kitaplarımın başına inşallah.

Bir Cimrinin Günlüğü

Emre Şeyda, Yaratık'ı inceledi.
08 Kas 17:45 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Filmini izlemeden kitabını okudum ve filmini izlemek için artık sabırsızlanıyorum. Prometheus'un devamı olan ve ondan 10 sene sonrasını konu alan kitap Covenant gemisi mürettebatının başına gelenlerden oluşuyor. Prometheus filminden David karakterinin bu kitapta da olduğunu belirtmek istiyorum. Aksiyon olsun konu olsun gerçekten de sarıyor. Karakterler çok hoşuma gitse de hepsine alışamadım belli başlı karakterlere daha çok ısındım. Bunlardan birisi de Android Walter'dı. Yarataık filmlerinin hepsini izleyip bu filmi izlememekle büyük bir eksiklik yaşadığımı kitap bitince fark ettim. Okunası bir eser. Keyifli okumalar.

Emre Şeyda, Dövüş Kulübü'ü inceledi.
08 Kas 17:40 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Filmi yapılan kitaplardan birisini daha okmuş bulunmaktayım. Film mi kitap mı kıyaslamasını yapmak istesem ikisi de derim zira ikisi de ayrı bir tat bırakıyorlar.

Tyler Durden, Marla ve anlatıcı üçgeninde geçen roman tamamen kendisine kaptıran bir yapıda. Olaylar o kadar garip ki önce filmi izlemeseydim sürpriz üstüne sürpriz yaşayabileceğim bir yapısı ile çok daha fazla lezzet alacağıma eminim. Okuduğum kitaplar içerisindeki en güzel sonlardan birisine sahip bir kitap ve dikkatli okursanız bu sona ulaşabilirsiniz. Bu arada filmin sonu ile kitabın sonu tam olarak aynı değil ufak çapta farklılıklar var. Bu beni rahatsız etmedi zira iki son da çok kaliteliydi. Tabi benim favorim film olacak.

Bu kitap okunmalı. Farklı bir tat almak istiyorsanız veya filmini sevdiyseniz kaçırmayın.