• Halk ve hizmetçi ve ermiş kişi,
  Her zaman teslim ederler ki,
  Yeryüzü çocuklarının en yüce mutluluğu
  Sadece insanın kendi kişiliği.

  Goethe
 • " Birbirinizi sevin ama aşkı pranga eylemeyin : Bırakın ruhlarınızın kıyıları arasında dalgalanan bir deniz olsun aşk. "
 • Çocuk evliliği istismardır!

  Bu yazım, 3 Ekim 2018 aiittir.

  Not: Bu yazıyı, özellikle laik, demokratik ve komünizm zihniyetli tağutlar (insan kılıklı insansı, putperest kâfirler) okusun isterim!

  Özet: Gün geçmiyor ki, ülkemizde ve tüm dünyada 'Din-i Mübin-i İslâm' saldırılmış olsun ve biz Ehl-i Sennet ve-Cemat / fırka-i itikadı olanlar da bundan rahatsız olmamış olalım.

  Sevgili kardeşlerim, dış mihraklı kontrollerle idare edilip yönetilen bazı Medya grupları ve destekleyicileri kendi televizyon kanallarına davet ettikleri İslâmi düşünürlere karşı, fitne çıkarmak için tipik sualler sorup, hem onların hem de kendilerini izleyen diğer Müslümanları galeyana getiriyorlar. Bu meseleler malûmunuz. Fakat bendeniz burada, kız çocuklarının kaç yaşında evlendirilebilecekleri ile ilgilidir konuyu ele alacağım. Bu mesele onların akıllarında âdeta bir sorun hâline gelmiş durumda. Peki, neden? Kendilerine şırnak lazım.

  Bakınız, ülkemizde yıllardır, bu vb. İslâmî meseleri gündeme taşıyıp, ortaya atıp, sonra da "Siz nasıl İnsanlarsınız; nasıl böyle bir izdivaca izin verirsiniz; el kadar çocuklarla izdivaç yapılır mı? vb. gibi lâğviatlı sorularla psikolojik baskılar yapıp, gündemi hallaç pamuğuna çeviriyorlar. Ve burada (laik ülkede) yaşadıkları için haklı çıkıp kazanacaklarını sanıyorlar. Fakat önemli bir alâmet bir var ki, o'da hiç bilmiyorlar ki, "Yâ Hû arkadaşlar, biz konuşuyoruz, konuşuyoruz da, ya biri çıkar ve bizim aklımıza bile gelmeyecek cevaplar verirse, biz ne yaparız?" demiyorlar, demiyorlar zira düşünemiyorlar.

  Binâenaleyh, mesele İslâm olduğu için, çorbada benim de tuzum bulunsun deyip, konuya katılarak, bu sağır, dilsiz ve kör zihniyete mâlik olan laik, demokratik ve komünizm zihniyetli tağutlara birkaç bazı Sosyal Medya ağlarından en gerekli şekilde cevap veriyorum.

  Başlarken

  Ey dünyanın zevk-ü sefasına dalmış, insanlar içinde İslâm'ın ve Müslümanların düşmanı olan laik, demokratik ve komünizm zihniyete mâlik tağuti kimseler! İyisi sizler, İslâm'a ve Müslümanlara laf atmadan evvel, hem bizim profilimizi hem de kendi profilinizi iyi bir okuyunuz. Bu size tavsiyemdir!

  1. Bizim profilimizdeki yasak olanlar,
  2. Sizin profilinizdeki serbest olanlar,
  3. İslâm'da bir kız çocuğunun kaç yaşında ve hangi şartlarda evlenebileceği gerçeği...

  Haram olması hasebiyle, bizim profilimizde olmayan ve olmayacak olanlar yasaklar örnekleri,

  1- İçki, 2- Kumar, 3- Faiz, 4- Fuhuş, 5- Uyuşturu, 6- Terör, 7- Vatana ihanet, 8 Her türlü, Haksızlık, hukuksuzluk, adaletsizlik ve tecavüz, 9- Hırsızlık, 10- Cinayet, vs.işte bunlar ve takibinde kalan diğer haram olan tüm yiyecekler ve içecekler ve yanlış yaşam biçimi uygulamaları bizim için kabul edilmez ve edilemezler. Kısacası, bunlar dinimizin yasakladıklarıdır. Bunlar, 54 farz'ın içinden bazılarıdır. Biz bunlara, Emr-i bi'l ma'rûf ve nehy-i anil münker deriz.

  Sizin profilinizde hiç vazgeçilmez olanlar ise, üstte haram olarak saydıklarım ve ilave ilaç ama olanlar dahil mübah olarak sayılmasıdır. Şimdi bunları maddeler halinde açıklayalım:

  1. İçki bütün kötülüklerin anasıdır. Fakat içkiyi üretmek, içmek, kâr etmek için satmak ve hatta aile bireylerinizle birlikte ve dahası ile buluğ çağına girmemiş olan kız ve erkek çocuklarınıza kendi ellerinizle içeren sizsiniz.

  2. Kumar kötülüklerin babasıdır. Fakat kumar oynamak ve oynatarak kâr sağlamak sizde.

  3. Faiz kötülüklerin ağabeyidir. Fakat faizli alışverişli ortamları mübah görmek ve kâr sağlamak, yemeğin tuzu, biberi olarak görmek, saymak sizde.

  4. Fuhuş kötülüklerin ablasıdır. Fakat randevu ve genelevlerini kurmak ve çalıştırmak, pornografi filmelri çekmek, zevk almak ve buralardaki kadınlardan-kızlardan kâr sağlamak için onları bu şirret minvalde çalıştırmak sizde. (Not: Kadınlara çok değer veriyorsunuz ya(!) ondan söylüyorum).

  5. Ellerindeki maddi güçlerle, fakir insanlara ve özellikle Müslümanlara karşı kaos var edip, terörizm ile kan dökmek, korku salmak ve bir damla kanın bir litre benzinden daha pahalı olduğunu söyleyerek, bu uygulamayı devreye koymak sizde.

  6. Hayâsı, edası, bekası yırtılmış kadınlar-kızlar sizde. Daha sarih bir ifade ile, kot pantolon, tayt, mini etek, gögüs dekolteli elbiseler giyip sokaklara çıkıp, sokakları yatak odasına çeviren yüzü makyajlı, tırnakları iblisin tırnakları gibi olan, önüne gelen erkekle konuşan, şehvetin kapılarını aralayan hareketleri yapan ve hatta üryan bir şekilde denize giren bütün şehvet düşkünü erkeklere sex kokan o önü a... arkası ş... gibi kadınlar sizde. Ulan bu laikler ne utanmaz be. Ne ne pislik desen bunlar da.

  7. Din-i Mübin-i İslâm'da namazdan sonra en büyük hırsızlık kalemle çalmaktır. Bu hırsızlık türü elle çalmaktan daha beterdir. Tamam. Sizin namazla bir ilginiz ve alâkanız yok. Onu anladık. Fakat ilgi alanınıza alacak olursak, - ki zaten öyle-, en büyük hırsızlık budur. Ve sizler bunu tahakkuk ediyorsunuz. Yani; masa basında milletin hakkını çalıyorsunuz. Bu bir kul hakkıdır. Bu çalma şekli mesleği sizde. Bu, aslı ile tüm kapitalist sistem ve bu kapitalist sistemin doğurduğu yeni dünya emperyalist sistemi ve emperyalist sisteminde bağlı olduğu ve hizmet görevinde sınır tanımadığı ana gövde görevini gören siyonistlerin ve onlara bağlı diğer tüm tağuti zihniyetler gönül rahatlığı ile yapıyorlar. Bu çalmak meslesi, sizler için çok doğal. Fakat burada en enteresan olan da, kendi çıkardınız yasalarla, hem kendinizi yargılamanız hem de bir ekmeğe ihtiyacı olup da hırsızlık yapan birini en ağır şekilde cezalandırmanızdır. Sizler, dünyanın kirliliğine sebep olan kirli insansılarsınız. Allah'a dönün de, ruhunuz, aklınız ve kalbinizin temizlensin. Banyo edinde, bedeniniz temizlensin pis Kokuşmuşlar.

  8. Daha henüz yaşı reşit olmayan, fakat sıcak hava şartlarından dolayı fiziki olarak gelişen genç kızlarınız okula giderken veya gelirken sokaklarda istifra ediyorlar! Bu hâlde yaşayan genç kızların %'de 90'nı sizde. %'de 10'u ise cahillerden oluşuyor.

  9. Ebeveynlerine karşı ve özellikle kızları çocuklarınız, saygı konusunda "Of anne, of baba, sen kafayı mı yedin ya? gibi terbiyesizce konuşmalar yapıyorlar. İşte bunlar sizin yetiştirdiğiniz terbiyeli çocuklar oluyor(!)

  10. Laik demokratik ve komünizm zihniyetli olan siz insansıların çocukları fuhuş çocuğu olarak doğuyor. Sizler hiç, "neden bu kadar, saygısızca ve şirk batağında yüzen insansı var" diye hiç düşündünüz mü?" Evet, ahir zaman olması münasebeti ile, dünyaya doğan çocukların çoğunluğu fuhuş çocuğudur. Zira hepsinin var yok gerçeği resmi nikâh ile başlayıp biten bir izdivaç nihayeti var. İtiraz istemiyorum. Siz Müslümansınız ya, öyle ise, hani bunun dîni nikâhı nerede? Hele boşanmalar ise, sizlerin kadınlarının ve erkelerinin hiç umrumda bile değil.

  "A- Michael, lütfen ama; bak canım çok sıkıldı. Üstüme çok gelme. Yoksa babamın evine giderim haa. Aman aşkım sen de ya, şaka yaptım şaka."

  Şimdi, burada sorulması gereken soru şudur: Sizler bizim inancımıza göre bu kadar pisliğin içinde yaşarken, hangi yüzle, hangi dürüsttüken bahsediyor ve bununla beraber sizlere hiçbir zararı olmayan biz Müslümanlardan ne istiyorsunuz? Bizimle alıp veremediğiniz nedir? Neyse neyse. Sormaktan vazgeçtim. Zaten amacınız belli. Kendinize macera arıyorsunuz. Size macera filmleri önerebilirim(!) Nede olsa kâfir değil misiniz? İşiniz macera peşinden koşmak.

  İslâm'da bir kız çocuğunun evlenebilmesi için şartlar nelerdir?

  İslam'da bir kız çocuğunun evlenmesinin en önemli 4 şartı var. Bu 4 şarttan birinin eksik olması durumunda, -ne olursa olsun- kız çocuğunun evlenemeyeceği ve kesinlik evlendirilemeyeceği kesindir. Bu şartlar,

  Kız çocuğu da, erkek gibi akli selim olmalı. Bu izdivaç ise tamamen erkeğin daire-i tasarrufu hâkimiyeti adı altında ve yine her ikisinin de daire-i namusu'yesi içinde tahakkuk etmeli ve ayrıca en evvel yuvasına uçacak olan gelin hanım kardeşimiz izdivaç edeceği erkeği iyi tanımalı. Kısadan tekrar yazılı teyit...

  1. Kız ve erkek çocuğu aklı selim olmalı.

  2. İkisi de Müslüman olmalı.

  3. Kız buluğ çağına ermiş omalı.

  4. Fiziki olarak hem sağlıklı hem de gelişmiş olmalı ve ayrıca, gerekirse, ileriye dönük bir önlem için, Doktor kontrolünden de geçmek isterse geçebilir. Bu her ne kadar gerekli değilse de, ilerleyen dönemlerde bir fiziki deformenin ortaya çıkıp çıkmayacağını bilmek için birde doktorun görmesi iyi olur. Unutmayın, onay çok önemlidir! (Not: Doktor kontrolü isteğe bağlıdır.)

  Evet, İslâm'da izdivaç etmenin dört ayrı şartı aynen böyledir. Bu 4 şarttan birinin eksik olması durumunda, o izdivaç olmaz. Zira akıl ve beden sağlık her şeyden önce gelir.

  Vermiş olduğum bu 4 şarta uygun olması durumunda, 16 yaşında bir kız çocuğunun 26 yaşında olan bir kardeşimizle izdivaç etmesi dînen hiçbir günah, ayıp, yasak ve mani teşkil etmez. Fakat buna, insansıların kendi elleriyle yazılıp hazırladıkları, uyguladıkları kanunlar açısından bakacak olursanız şayet, "kızlar 18 yaşını doldurmadan evlenemez" şartını görürsünüz. Tabiî bu şart, her ülke için geçerli değil. Zira her ülkede yasalar farklılık göstermektedir. Meselâ, Şeriat ülkeleri.

  Sonuç: laik, demokratik ve komünizmin zihniyetli insansılar, kız çocuklarının yuva kurup mutlu olmalarını sağlayacaklarına, onlara kötü örnek olup, "sevgili olmak, flört etmek" gibi serbest ilişkileri öğretiyorlar. Yani: zinayı öğretiyorlar. Bu zihniyetler için iş izdivaç meselesi olunca, "AMAN SAVCIM/YANDIM AVCIM" küçücük kız çocuklarımız -hâşâ- (...) diye feryadı figan ediyorlar. "Sanki yangından mal kaçırıyorlar zihniyet tarihi geçmiş mallar." İşte buradaki yegâne gayeleri, hem izdivaca karşı gelmeleridir hem de tam aslı ile İslâm'a karşı bir saldırı başlatıp, algı operasyonu yapmaktır. Ve bu zihniyetlerin tamamı helâk olmuş toplumlar gibi düşünmeleri hiç de hayret edici değil yani.

  Ey hakikate yanlış diyen -aklı ve nesilleri- ebter zihniyetler! Sizin ruhunuza, bedeninize, aklınıza ve kalbinize tüküreyim hemi. Sizi İnsan kılıklı insansı nankör kullar, dünyanın zevk-i sefası ve maddi menfaat için, her türlü sapıklığı yapan piçler! Söyleyin bakayım... Sizler bu profildeki anlatımla kendinizi tanıdınız mı? İyi iyi. Demek ki başarabilmişim.

  Peki, sevgili olmak ve flört etmek ne demektir?

  Flört, 300 yıllık tarihi olan Amerika Birleşik devletlerinden çıkıp, dünyanın dört bir köşesine yayılan evlilik öncesi bir cinsel münasebettir. Rahat sarih bir ifade ile ifade etmek gerekirse ki, gerekir; bu bir fuhuştur, bir zinadır.

  Devirlerdeki konumları itibariyle birçok gençlik hata yapmış olabilir/Kadınların-kızların -cahillikten dolayı- rahmi kirletilmiş olabilir/Gökyüzünden melekler ağlamış olabilir/Yağmur yağmış olabilir/Fakat Tevbe-i nasuh ile tevbe etmekte var... Öyle ise, en kalbi hissiyat ile liyakat dayalı bir Tevbe-i nasuh ile tevbe arzusunun minvaline girilip tevbe gerçekleştirilebilir.

  İSTERSINİZ BİRDE BU VİDEODA KONUŞAN KARDEŞİM İZİ DİNLEYİNİZ...

  https://youtu.be/qX87A1Rr8HE

  Selâm ve dua ile ves-Selâm...
 • Deden ermiş, anan kraliçe, babanın küpü dolu oldukça sırtın yere gelmez, papa bile olursun.
 • Tutkuya ve özgürlüğe parçalanmadıkça yaşayıp doruklara yükselebilecek var mı?
 • Düşlerimde ne sık yelken açtınız. Şimdi de ben uyanırken geliyorsunuz.
 • .. kim çile ve yalnızlığını geride bırakabilir ki içi sızlamadan?