Pinar SARIKAYA, Ecelin Avı'ı inceledi.
08 Nis 14:59 · Kitabı okudu · 5/10 puan

Graham Hurley daha once okumadigim bir yazar yanilmiyorsam ve temposu stabil eger ceviride bir hata yoksa ki orjinali ile ugrasirmiyim bilmiyorum sanki girisi bulmus,devamini bulamamis dur bakalim cikariz nasilsa bir yerden demis.Bir seferde bir ana hikaye iki yan hikayeyi kaldiramamis gibi geldi ki keske denemeseymis madem.Kitap tasarimi guzel ve surekli bir atraksiyon beklediginiz icin okunabilir bir roman diyebilirim ama sonunda kucaginizda koca bir eeeee??? kaliyor.Sanirim tavsiye edersem basinizi yakarim.

Gonca Çolak, Ecelin Avı'ı inceledi.
17 Mar 03:24 · Kitabı okudu · 5 günde · Beğendi · 10/10 puan

#KitapYorumu
#EcelinAvı
#GrahamHurley

Aynı ekipte çalışan iki dedektif müfettişinin başından geçen bir haftalık olaylar ve maceralar anlatılıyor... Maskeli bir sapık ' Vak vak amca' davası olarak karşılarına gelmiştir, saldırıya uğrayan bir kadın ve köpek vardır ve bu durum çözülmeyi beklemektedir. Winter'ın devamlı aldattığı eşi kansere yakalanmıştır ve üç ay ömrü kalacağı söylenmiştir. İntihar eden eşi bir yana doktorlardan nefret etmeye başlamıştır ve sapık bir jinekolog davasını alır ve tüm enerjisini buna sarf eder. Bir yandan da gıcık olduğu Faraday'a bir şey belli etmemeye çalışmaktadır. Dawn ve Rick ise Faraday'in emriyle maskeli sapığın peşine düşerler...
Aynı anda birden fazla olay konu ediliyor kitapta.Aslinda beğendim fakat kapak fotoğrafı kitabın içeriğiyle alakasız.Kapağa bakınca gerilim dolu bir kitap bekledim ama pek gerilim dolu değil.

ayse, Ecelin Avı'ı inceledi.
13 Mar 18:26 · Kitabı okudu · 5 günde · Beğendi · 6/10 puan

kitapta bir sürü isim vardı 1 sayfa okuyup başka bir olaya 1 sayfa sonra başka bir olaya geçiyordu. Bir sürü isim bir sürü olayla başlayan bir kitaptı. Akıcı bir anlatımı olsada olaylar her ne kadar bir bütünün parçası olsa da çok kısa geçişler yaptığı için beni sarmadı. Amerikan filmi izlemiş hissi verdi ama benim için zaman kaybı olan sırf kitabı yarım bırakmamak adına okuduğum bir kitap oldu.

ayse, bir alıntı ekledi.
13 Mar 10:50 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 6/10 puan

Aci, insanları birbirine yaklaştırmıyor. Tam aksine uzaklaştırıyor.

Ecelin Avı, Graham Hurley (Sayfa 195 - Sonsuz yayinevi)Ecelin Avı, Graham Hurley (Sayfa 195 - Sonsuz yayinevi)
Uğur Güner, Ecelin Avı'ı inceledi.
16 Şub 00:47 · Kitabı okudu · 9 günde · Beğendi · 10/10 puan

Roman olarak en ince ayrıntısına sürülmüş çok güzel bir kitap tavsiye ederim okuduktan sonra değerlendirmeyi düşünüyorum
Bakalım nasıl bir roman ️

Bu kitap hakkında unutmuşum yazmayı..

Kitabı aylar önce almıştım.Okuyayım dedim,demez olaydım.Hiç bana göre bir kitap değil.Polisiye roman olduğundanmıdır bilinmez ,ilk 50 syfayı okusamda çok birşey anlamadım,ve anlamak da istemiyorum.Kitabı yarım bırakmak zorunda kalmıştım.Yok vak vak amca bilmem ne ilk defa bu kdr nefret besledim bi kitaba ..

Hiç okumamıştım bu tür romanlar ve uzun bir süre de okumayacağım.Belki daha sonra..

Aliye Arslan, Ecelin Avı'ı inceledi.
09 Nis 2017 · Kitabı okudu · 5 günde · 8/10 puan

Kurgusu güzel keyifli bir polisiye roman.Dikkat eksikliği olanlar için takibi biraz zor olabilir.Aynı ekipte yer alan iki dedektif müfettişinin başından geçenler anlatılmış. Ana konu etrafında şekillenen olaylar zinciri yok.Bir haftalık zaman diliminde birden fazla olaya tanıklık ediyorsunuz. Polisiye sevenlere tavsiye ederim.

Aliye Arslan, bir alıntı ekledi.
08 Nis 2017 · Kitabı okudu · İnceledi · 8/10 puan

Acı insanları birbirine yaklaştırmıyor.Tam aksine uzaklaştırıyor.

Ecelin Avı, Graham Hurley (Sayfa 195 - Yakamoz Yayınları)Ecelin Avı, Graham Hurley (Sayfa 195 - Yakamoz Yayınları)