1000Kitap Logosu
İlayda
İlayda
İlayda
TAKİP ET
İlayda
@ilaydacik
Bu dünyada sevmem gereken kişi benim. Parıldayan ben, benim değerli ruhum... Sonunda farkına vardım, bu yüzden kendimi seviyorum. Mükemmel olmasam da, yine de oldukça güzelim. Sevmem gereken kişi benim.
öğrenci
Kadın
80 okur puanı
01 Oca 18:46 tarihinde katıldı.
ŞU ANDA OKUDUĞU KİTAP
25
Kitap
25
İnceleme
193
Alıntı
1
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
İlayda
Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi'ni inceledi.
344 syf.
·
5 günde
·
Beğendi
·
9/10 puan
Başlar biraz sıkıcı başlasa da serinin ilk kitabına göre bu çok daha yoğun tempolu ve heyecanlıydı. Sürekli tahmin edemeyeceğiniz şeyler oluyor ve insan kitabı elinden bırakmak istemiyor. Olaylar sarpa sarılıp çözülmesi uzayınca heyecan doruklara varıyor. Bu arada Warcross' da akılda kalan tüm soru işaretleri çözülüyor merak etmeyin. Marie Lu' nun kalemine bayıldım, keşke kitapları biraz daha ucuz olsaydı. Umarım bu serinin filmi çıkar. Bence hasılat rekorları kırabilecek potansiyele sahip. Marie Lu çok zeki bir kadın olmalı ki bu kadar müthiş bir kurgu ve senaryo yazmış. Ne okuyorsanız onu bir an önce bitirin ve bu seriye başlayın.
Wildcard: Joker Oyuncunun Hikayesi
OKUYACAKLARIMA EKLE
6
İlayda
bir alıntı ekledi.
Her problemin bir çözümü vardı ama her çözümden sonra mücadele edecek yeni bir problem, üstesinden gelinecek yeni bir görev olurdu. Bir şeyi çözdükten sonra durmazdınız. Devam ederdiniz; yeni bir yol, yeni bir yön bulurdunuz, daha iyisini yaratmaya çalışırdınız. Bir şeyi yıkmak bir son değildi; daha güzelini, daha iyisini, daha doğrusunu yapmakla sona ulaşırdınız. Ya da belki son hedef diye bir şey hiç yoktu. Bir şeyi başarırdınız ve sonrasında değişirdiniz, başka bir şeyi başarmaya hazır olurdunuz. Birbiri ardına problemleri çözerdiniz; ta ki dünyayı değiştirene dek.
2
2
...
272 öğeden 16 ile 30 arasındakiler gösteriliyor.