Giriş Yap
İsmail Göçer
@ismail_gocer
Okur Yazar Şair
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
İstanbul
1980
33 okur puanı
http://Son çıkan öykü (hikaye) kitabımı ve üç şiir kitabımı tüm kitap satış sitelerinde (D&R, İdefix, BKM Kitap, Pandora, Babil, Kitapseç, Kidega vb gibi) ve alışveriş sitelerinde (Amazon,Trendyol, Hepsiburada, n11 vb gibi) bulabilirsiniz.
24 Eyl 21:36 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
"... İyilerin, haklıların, hak edenlerin hor görülüp incindiği; kötülerin, güçlülerin, güce tapanların diğerlerini sömürüp ezdiği bu modern cezaevinde yaşamak dört duvar arasında volta atmaktı. Çoğunluk, öğrenilmiş çaresizlikle sindirilse de gökyüzüne bakan azınlığın mavi gözlerinde uçurtmalar uçuyordu. Bulutlarla bitişik evlerini hayal ediyorlardı. Göğe çıkıp firar edebilenlerse ancak aşk merdiveni olanlardı... "
Reklam
·
Reklamlar hakkında
... Yanlış düşünüyorsun böyle anne!" dediğinde, annesi "Ne bileyim ben, konu komşu da öyle konuşuyor işte, aldandım." demişti. "Şu el âlemi dinleme anne! Onlar hep olumsuz düşünür, kötüye yorar, iftira atar, dedikodu yapar, aklını bulandırır. El âlem ne der bir puttur, bu putu kır artık anne! Uzak dur, mesafeli dur, inan ki huzur budur ...
Şehirler kuruludur öbek öbek suları renksiz, gökleri gri üstünde ölecekler ile altında ölüleri birlikte uyurlar yıldızsız geceleri
İyi ki var, herkesi eşit kılan şanlı ölüm! Kahramanına kıyanlar da bu hikâyeden, ayrılır elbet bir gün!
Sessiz Gemi
Balmumundan bir köhne gemi ve nihayetsiz ateş denizi pusula Nuh izleri! Rıhtımda gözü yaşlı yalnızlık Herkes yalnızlığını bıraktı. Seferi deniz olup da dönen hiç olmadı.
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
62
615 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.27.30