Asi ve Güzel Willowmere Serisi 1

7,0/10  (4 Oy) · 
11 okunma  · 
0 beğeni  · 
907 gösterim
OKYANUS ÖTESİNDEN GELEN AŞK… Mary Bascombe ve kız kardeşleri, annelerinin ölümünün ardından üvey babalarının onları zorla evlendirmemesi için İngiltere’ye kaçar ve annelerini evlatlıktan reddeden büyükbabaları Stewkesbury Kontu’nu aramaya koyulurlar. Tesadüfen tanıştıkları çekici Sör Royce Winslow, kız kardeşlerin doğruyu söylediğine inanmamaktadır ama Mary’yle aralarındaki çekim şüpheye yer bırakmayacak türdendir. Bu yüzden, kız kardeşler ailelerinin taşradaki malikânesine gönderildiğinde Royce da peşlerinden gider.

“Yazar her zamanki ustalığıyla karmaşa, mizah ve yanlış anlaşılmaları, her okuru memnun edecek kadar duygusallıkla bir araya getiriyor. Sonuç olarak ortaya iyi yazılmış ve büyüleyici bir hikâye çıkıyor. Camp, okurlarının kalbine tekrar tekrar ulaşmasını bilen bir yazar.”
 Romantic Times
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2015
 • Sayfa Sayısı:
  448
 • ISBN:
  9786053436317
 • Orijinal Adı:
  A Lady Never Tells
 • Çeviri:
  Tuba Özkat
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Maggie 
27 Nis 2017 · Kitabı okudu · 21 günde · 9/10 puan

Candace'den okuduğum ilk kitap olan Asi ve Güzel bence güzel bir romandı. Mary ve kardeşlerini çok sevdim ben. Yazarın kalemi de genel olarak iyiydi. Kitabı okuyorken klasik roman okuyormuşum hissi verdi bana.

Kitapta sevmediğim 2 yön var:

1) Bence bu kitaba 448 sayfa fazla kaçmış. Kızların hanımefendi olma eğitimi aldığı kısımlar gereğinden fazla uzundu.

2) Serinin devamında Mary'nin kardeşleri değil, Royce'un kardeşleri ele alınmış. Fitz eğlenceli olsa da ben Oliver'ı sevemedim. Çok sıkıcı biri bana göre. Her ne kadar serinin diğer kitaplarını okumamış olsam da yazar, Mary'nin kardeşlerini ele alsaydı ortaya daha eğlenceli kitaplar çıkardı bundan eminim.

http://belleninkutuphanesi.blogspot.com.tr/...-ve-guzel-yorum.html