Aşk Seninle Güzel

9,3/10  (4 Oy) · 
12 okunma  · 
2 beğeni  · 
612 gösterim
Hiç Beklemediği Bir Anda Aşık Olmak, O Güne Dek Bildiği Tüm Doğruları Altüst Edecekti...

Şimdiye kadar aşka inanmamıştı...

Bir dükün ikinci oğlu olan Lord Bramwell Johns, iflah olmaz bir çapkındır. En yakın iki arkadaşının, evlilik hayatının mide bulandırıcı mutluluklarına dalıp gitmesi, onu garip bir şekilde rahatsız etmeye başlamıştır. Ta ki bir tartışmaya kulak misafiri olduğu geceye kadar. Leydi Rosamund Davies, kendisinden bile kötü bir düzenbazla evlenmeye zorlanıyordur.

Rose, Bram'in skandallarla dolu geçmişini oldukça iyi bildiğinden, kendisine gösterdiği ani ilgiye şüpheyle yaklaşır. Üstelik bu adam, ailesinin hayatını mahvetmek üzere olan adamın da yakın arkadaşıdır! Aslında Rose'un aklında başka planlar vardır ve Bram Johns da bu iş için biçilmiş kaftandır; tabii onun sadece kendi çıkarlarını gözeten birisi olduğunu unutmadığı ve dokunuşlarının hiçbir şey ifade etmediğini aklından çıkarmadığı sürece. Peki Rose böyle bir adama tüm kalbiyle güvenebilecek midir?
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2011
 • Sayfa Sayısı:
  384
 • ISBN:
  9786054456741
 • Orijinal Adı:
  Always A Scoundrel
 • Çeviri:
  Müge Kocaman Özçelik
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:

Herkes için Bay Darcy ne ise benim için de Lord Bramwell Johns yani "Lord Bram" odur. Onu okurken gözlerimden çıkan kalplere mani olamıyorum 乂‿乂 Gerçi Bay Darcy ve onun gibiler ne kadar Beyaz Atlı Prens ise Lord Bram de o kadar Kara Şovalye'dir diyebiliriz. Zaten onun cazibesi de orada bence :)

Kitaptan 2 Alıntı

Phin: "Yaptıklarından Dükün haberi var mı?"
Bram: "Kimin umurunda? Benim değil."
Phin: "Adam senin baban."
Bram: "Hayatımda sorumlusu olmadığım tek hata da bu zaten. Lütfen hatırlatıp durma."

Aşk Seninle Güzel, Suzanne Enoch (Sayfa 25)Aşk Seninle Güzel, Suzanne Enoch (Sayfa 25)

Bram: "Kaybettiklerini karşılayabilecek güce sahip olmadığı için hiçbir şekilde kumar oynamamalıydı. Kumar, eğlenmek için oynanır. Başka bir amaç için oynayanlar budaladır."

Aşk Seninle Güzel, Suzanne Enoch (Sayfa 218)Aşk Seninle Güzel, Suzanne Enoch (Sayfa 218)