Dört Numara Benim Üçü Öldü

7,1/10  (10 Oy) · 
27 okunma  · 
10 beğeni  · 
692 gösterim
9 kişi kaçtık 1 numara Malezya'da öldürüldü. 2 numara İngiltere'de... 3 numara Kenya'da avlandı. Diğerlerinin peşine düşmeden önce benim için gelecekler...

Dört numara benim. Biz tam şu an yanınızdan geçiyor olabiliriz.
Biz siz bunu okurken sizi izliyor olabiliriz. Biz yaşadığınız şehirde, kasabanızda olabiliriz. Biz herkes olabiliriz. Biz o günü bekliyoruz. Biz birbirimizi bulacağız. Biz bir zafer kazanacağız. Biz birlikte olabilirsek biz kurtuluruz. Siz, siz de kurtulursunuz.

Eğer biz kaybedersek her şey yok olur.
Buraya dokuz kişi geldik. Sizin gibi görünüyor, sizin gibi konuşuyor ve aranızda yaşıyoruz, ama sizden değiliz. Hayal ettiklerinizi yapabiliyoruz. Hayal edebileceğiniz güçlere sahibiz. Bugüne kadar gördüğünüz her şeyden daha sağlam ve hızlıyız. Biz, çizgi romanlarda ve filmlerde hayran olduğunuz süper kahramanlarız. Ama gerçeğiz!

Planımız büyümek, eğitilmek, güçlenmek, birlik olup onlarla savaşmaktı. Ama bizi bulup savaşı önce onlar başlattı. Şimdi hepimiz kaçıyoruz. Hayatlarımızı gölgelerde, kimsenin bakmayacağı yerlerde geçiriyor, insanların arasına karışmaya çalışıyoruz. Siz bilmeseniz de aranızda yaşıyoruz. Ama onlar biliyor.
-Pıttacus Lore-

Lorıen'i yöneten yüce bilge, on iki yıldır dünya'da, dünya'nın kaderini belirleyecek savaşa hazırlanıyor. Nerede olduğu belli değil.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2011
 • Sayfa Sayısı:
  428
 • ISBN:
  9786054482016
 • Çeviri:
  Müge Hestbaek
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
Sinem A. 
06 Nis 15:50 · Kitabı okudu · 5 günde · 3/10 puan

Kitaptan beklentim oldukça büyüktü ama beni hayal kırıklığına uğrattı.300 sayfa boyunca John ve Sarah aşkından başka bir şey yoktu.Son birkaç sayfada aksiyon vardı ama yeterli düzeyde değildi.O yüzden beğenemedim.

Aslı Uzuner 
 13 Tem 19:00 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Seriyi çok beğendim. Özgün bir kitap.
Seriyi aldım ve okumaya başladım. Herşey çok mükemmel. Karakterler aşık olunasi, merak uyandırıyor çok sürükleyici.
Dokuzun Yükselişi'ni okuyorum. Kitabın ortalarındayım. Içimde bir his bu kitabın askıda kalacağı. Bitirdim. Oturdum 5 dakika üzüldüm. Bu serinin devamı nasıl olmaz?? Can yakıyor :(

Kitaptan 1 Alıntı