Dövüş Kulübü 2 - Sayı 10

7,3/10  (9 Oy) · 
18 okunma  · 
2 beğeni  · 
208 gösterim
Yılın en fazla beklenilen çizgi roman serisinin sonuna gelinmiş bulunuyor: Bütün dünya Tyler'ın planı uyarınca yanıp kül oluyor, küllerden doğan yeni dünya ise hiçbir surette öngörülen bir dünya değil… Yeryüzüne miras kalan uysallık ve o son rest de gösteriyor ki, nihayetinde Roland Barthes haklıdır!
 • Baskı Tarihi:
  2015
 • Sayfa Sayısı:
  25
 • ISBN:
  9786053141044
 • Orijinal Adı:
  Fight Club 2
 • Çeviri:
  Min Soo Kim
 • Yayınevi:
  Ayrıntı Yayınları
 • Kitabın Türü:
angelsbooks 
06 Haz 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · 10/10 puan

2. kitap haberini duyduğumda çok heyecanlanmıştım. Sonra kitap değilde 10 sayılık çizgi roman basılacağını öğrendim. Sevgili Ayrıntı Yayınları'nın sayıları eş zamanlı basıp yayımlayacağını öğrenmekte beni ayrı mutlu etti. Maceramız noktalandı, serüven bitti. Sayılar ortalama 25'er sayfa. Yazara bu 2. kitap fikrinden dolayı 'yapma, etme' diye baskı yapılmış. Bu kadar beğenilen bir eserin ardından çöküşe geçebileceği söylenmiş. Ama yazar, kendinden emin olmasa böyle bir işe kalkışmayacağının garantisini vermiş. Bir röportajında okumuştum. Ki 10. sayının finalinde de ne demek istediğini görmeniz mümkün. Sizi hayal kırıklığına uğratmayacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Zaten seri tamamlandığına ve benim gibi aydan aya 25 sayfayla yetinmek zorunda da kalmayacağınıza göre okumak istiyorsanız bence beklemeyin.

Vipassana 
08 Ağu 2016 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Çizgi romanlarla aram pek iyi değildir ama söz konusu mevzu bahis dövüş kulübü olunca her türlüsünü okurum ki öyle de yaptım, elimden bırakamadım resmen. Palahniuk yaratıcı zekasıyla çizgi romanda da harikalar yaratmış. Çizgiler gayet yerinde hiç bir karakteri yadırgamadım açıkcası,filmiyle ünlenen bir hikaye olmasına rağmen bu büyük bir başarı. Çizgi roman sevmeseniz bile benim gibi dövüş kulübü hastasıysanız kesinlikle kütüphanenizde bulunması gereken bir arşiv.