Elmas Tarlaları

6,0/10  (3 Oy) · 
9 okunma  · 
1 beğeni  · 
649 gösterim
Hangi ülkeye bakarsanız bakın, dünyada en çok satan kitaplar kutsal kitaplardır. Çünkü kutsal kitaplar insanları ortak amaçlarda buluşturur ve onlara gelecek yaşamlarında önemli motivasyon yöntemleri kazandırırlar. Kutsal kitaplardan sonra, dünyada ikinci sırada yer alan kitap hangisi diyorsanız, inanın; insanların başarıya, zenginliğe ve huzura ulaşmaları için önemli mesajlar içeren, işte bu kitap, “Elmas Tarlaları” kitabıdır.
“Elmas Tarlaları” aslında bir vizyon kaynağıdır. Fotografik Hafıza Dünya Şampiyonu Melik Duyar, Russel Conwell’den oldukça etkilenmiştir. Conwell’in öğretilerine, kendisine esin kaynağı olan diğer öğreti ve hikayeleri de ilave eden Melik Duyar, önce bu konuda konferanslar vermeye başlamıştır. Verdiği mesajların kendisi gibi dinleyenleri de çok derinden etkilediğini gören Duyar, bu eserin ilk defa Türkçe olarak basılmasını sağlayarak “Elmas Tarlaları” vizyonunu her yaştan insanla paylaşmaya devam etmektedir. Russel H. Conwell, “Elmas Tarlaları” başlıklı öğretilerini ABD’de tam 6000 kez konferans olarak vermiştir. İnsanlar konferanslardan o kadar çok etkilenmişlerdir ki, bu öğretileri para vererek dinlemeye gelmişlerdir. Russel Conwell bu konferanslardan kazandığı 6.000.000 US$ ile şu anda ABD’ndeki dünyaca ünlü Temple Üniversitesi’ni kurmuştur. “Elmas Tarlaları” öğretileri, aslında herkesin, yaşamında elmas tarlalarıyla karşılaştığını, ancak bunları fark etmediğini vurgulamaktadır. Siz de kendi bulunduğunuz yerde size sunulan “elmas tarlalarını” fark etmek ve daha geniş imkanlara sahip olmak istiyorsanız bu kitabı mutlaka okumalısınız.
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2006
 • Sayfa Sayısı:
  126
 • ISBN:
  9789758181087
 • Çeviri:
  Mine Duyar
 • Yayınevi:
  Mega Hafıza Yayınları
 • Kitabın Türü:

Bir nevi kişisel gelişim eseri. Sıkıntılı anlardan çıkış için ufak tefek ipuçları yok değil ama ağırlıklı olarak daha fazla para kazanmak üzerine kurulu. Meraklısı için faydalı olabilir.