7,7/10  (3 Oy) · 
4 okunma  · 
5 beğeni  · 
479 gösterim
Robın Cook efsanesi devam ediyor!

Medikal gerilim türünün usta yazarı, engellenemeyen bir açgözlülüğü, tıbbın kötüye kullanılmasını ve ürkütücü bir bilim öyküsünü konu alan yeni romanıyla geri dönüyor."Temposu bir an olsun durmayan büyüleyici bir roman."

Library Journal Hayatlarını insanlığın kaderini değiştirmeye adayan bilim insanları…
Bilim insanları, devrim yaratacak bir araştırma üzerinde çalışmaktadır. Nobel ödüllü araştırmacı Dr. Rothman ve ekibi, insanların ömrünü uzatacak yapay organ üretimi araştırmalarını sonlandırmak üzereyken bir anda kimsenin beklemediği bir trajedi yaşanır.
İnsanların ölmEsini bekleyen açgözlü yatırımcılar...

Yaşlı ve hasta insanların sigorta poliçelerini teminat altına alıp milyonlarca dolar kazanan açgözlü yatırımcılar, müşterilerinin bir an önce ölmesini beklemektedir. İşler çok güzel giderken, bir anda aldıkları bir haber tüm planlarını altüst eder. Geçmişi sıra dışı olaylar ve acılarla dolu bir kız…Dr. Rohtmanın yanında çalışan Pia Grazdani hırsı ve meraklı kişiliğiyle olayların üzerine gider, bir yandan onu ortadan kaldırmak isteyen çetelerin arasında hayatta kalma mücadelesi verirken, diğer yandan da laboratuvarda yaşanan olayların peşine düşer. Bilimin ve paranın karşı karşıya geldiği bu hikâyede kim mi kazanır?
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2013
 • Sayfa Sayısı:
  408
 • ISBN:
  9789751033079
 • Çeviri:
  Tanju Anapa
 • Yayınevi:
  Sayfa6 Yayınları
 • Kitabın Türü:
Umut Çalışan 
04 Ara 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Robin Cook'un şimdilik Türkiye'de yayınlanan son romanı. Bildiğim kadarı ile Türkçe'ye çevrilmeyi bekleyen iki kitabı daha var.
Kitap bugün kadar ki tüm Robin Cook kitapları içinde en güzel, en cafcaflı, en değişik kapak ve sırt tasarımına sahip. İçerik olarak ise başlangıç kısımlarında iç bayıltan neredeyse akademik seviyedeki moleküler genetik derslerini geçmeniz şartı ile güzel ve heyecanlı bir macera sizleri bekliyor;